Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Érdemes igy házasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes igy házasodni?

Figyelt kérdés

A barátom a közeljövőben meg akarja kérni a kezem. Amikor tudomásomra hozta,vegyes érzelmek voltak bennem.

A barátommal a kapcsolatunk sosem volt ugymond *mindent elsöprő szerelem*

Helyette mi inkább csendesen szerettük egymást.

Ettől függetlenül tényleg nagyon szeretem őt,mint férfit,mint embert.együtt élünk,ismerem minden jó,és rossz tuljdonságát.tudom róla,hogy remek ,odaadó férj lenne,és apa... Emelett még jóképü is..

Néha teljesen nem értem magam... hogy is kételkedhetek bennünk. viszont néha eszembe jut,hogy korábban már éreztem ilyen mindent elsöprő szerelmet a párom elött,és mi lenne,ha megint rámtalálna ez az érzés ..

Remélem sikerült valamennyire érthetően leirni,és köszönöm,ha valaki veszi a fáradtsagatot,hogy elolvasta :*



2019. aug. 20. 00:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

hmm. hogy jottetek ossze? ilyen "nezzuk meg hatha" alapon? nekem fura, en csak akkor mondanam, hogy egyutt vagyok valakivel, ha beszerelmesedtem. bar lehet 30 felett megelegednek egy ilyen "jol elvagyunk" dologgal is, de most nem...


szoval ha nem erzed ezt es meg van shotod, nem vagy tul oreg.... hmm nem mondom h feltetlen keress mast, mert ritka az olyan ferfi is, aki megbizhato, jo apa lenne, jokepu stb stb, de asszem en nem tudnek ebben logikisan donteni:/ lehet ez butasag, vagy idealizmus, de en hiszek a szerelemben (ami nem egyenlo azzal h sosem lesznek problemak es minden csilivili mindig..)

2019. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
Én megmondanám neki, hogy nem akarok örökre elköteleződni mellette, csak mondjuk 5 évre.
2019. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Macerás a válás, szerintem gondold át.
2019. aug. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Mármint nem miattad, hanem miatta. Valószínűleg a sablonsztori lenne az egészből: Összeházasodtok, jön a gyerek, túl "uncsi" és normális pasi, szóval egy gázabb pasiért jönne a válás. Aztán meg szívna a gyerek...
2019. aug. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Olyan nő lehetsz, aki nem mondja a párjának az érzelmi igényeit. Meg kell ezeket beszélni vele finoman, mire vágysz: szenvedélyre, romantikára, stb. Ha nincs kedve hozzá, akkor te is érteni fogod a szitut. Nagyon naiv az, aki azt hiszi, hogy a párja csak egy funkcionális robot, ezért is irtam korábban erre a weboldalra, hogy nincs buta nő és nincs buta férfi, ez csak alapozatlan fantázia.
2019. aug. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

kedves első.

a megismerkedésünknek megvolt a maga varázsa, életem legszebb napjai közé sorolnám. Akkoriban neki valaki más volt. de ugy tünik,levettem a lábáról. az akkori párjával lerendezte a dolgait,szakitottak,ugy kezdett el hozzám udvarolni.

neha ugy gondolom,az lett végül a *baj*,hogy nem kellet rá soha várnom,nem kellett elképzelni,milyen az ölelése,a csókja,mert tudtam.

nem kellett érte harcolni,mert az enyém volt... mindig is ugy gondoltam,ugy gondolom,hogy ő az,aki kettőnk közűl jobban szeret.

2019. aug. 20. 01:35
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Ergó, generáltál egy problémát, mert minden túl jó volt...
2019. aug. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

Szeretnél epekedni.

Kérd meg, utazzon el egy kicsit...:)

2019. aug. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7-es.

egyszerüen csak mérlegelek,és kiváncsi vagyok a véleményekre :)

2019. aug. 20. 01:42
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Az a típusú nő vagy, akit frusztrál, ha rendben mennek a dolgai, és csinál magának problémát.


Szerintem is hagyd el a srácot, neked egy jó kis se veled, se nélküled kapcsolat kell, egymás marása mellett nagy összeborulások.


Nem is tudod, milyen szerencsés vagy a kapcsolatban, amiben unatkozol, akkor keress másikat, amiben nem fogsz, legfeljebb rájössz, hogy milyen is az

2019. aug. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!