Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet elérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni, hogy ne vegyen részt egy általam gyűlölt ember az esküvőnkön?

Figyelt kérdés

2019. aug. 24. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívod meg, nem engeditek be.
2019. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Kit gyulolsz ennyire,aki nem tud rola,es ott akar lenni az eskuvodon...?
2019. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Az ország másik felére hívd meg.

33/f

2019. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Előző este itatsz vele 3 liter hashajtót.
2019. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk nem hívod meg? Ezt komolyan meg kell itt kérdezned?...
2019. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Muszáj meghívni, mivel a vőlegényem sógornőjéről van szó. Hatalmas családi balhé lenne belőle, ha nem hívná meg őt a vőlegényem. A csaj van annyira pofátlan, hogy el is jönne, pedig utáljuk egymást. Én nem mentem el az ő esküvőjére, pont azért, mert 1) nem vágytam őt látni 2) bennem van annyi tapintat, hogy a jelenlétemmel nem teszem tönkre élete egyik legszebb napját. Kis esküvőt tervezünk, még az sem vigasztal, hogy a tömegben észre sem veszem.
2019. aug. 25. 20:17
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Igy már ertem,reménykedj bennr,h hasonloan érez,es o se akar elmenni,mivrl te se voltál az ovén!


Én voltam aki irta,h kit gyulölsz ennyire!

2019. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Minden esküvőn részt vesz valaki olyan rokon, akit az ember nem biztos, hogy szívesen lát. Neked viszont az lesz az egyik legboldogabb napod az életben, ne pazarold az idődet gyűlölt embereken mérgelődni.

Legyetek sokáig boldogok! :)

2019. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Ne ess kétségbe, nekünk is volt ilyen személy, mi beszéltünk egy közös rokonnal, aki közel áll hozzá és diszkréten megkértük, hogy beszéljen vele, ne jöjjön el az esküvőnkre. Szerencsére tiszteletben tartotta. Próbáljatok meg ti is hasonlót, ha a párod sógornője, akkor gondolom a fiú testvére felesége. Beszéljen a párod a testvérével és mondja el neki, hogy neked ez mennyire fontos és te is tiszteletben tartottad az ő esküvőjüket, tegyen így ő is.
2019. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok, hogy segíteni akartok, de sajnos nem működik semmi... Igen, a vőlegényem testvérének a felesége a nő. A vőlegényem azon a véleményen van, hogy nem akar összeveszni a testvérével, ezért meg kell hívni a nőt is. Sőt, mivel nemsokára gyerekük lesz, fura lenne a családja nélkül hívni. Nagy balhé lenne belőle, és nem szeretnék leendő anyósommal, apósommal összeveszni. De a csajt uuuutálom, nem tehetek róla... és direkt provokálna. Két tanús esküvőt szeretnék, de a vőlegényem szeretné, ha ott lenne a családja, meg az én családom is szomorú lenne, ha kizárnám őket az esküvőmből. Baromi nehéz helyzet. A közös rokonos megoldást köszi, de nem tudom kivitelezni. Köztünk nincs nyíltan kimondva, hogy gyűlöljük egymást, hiába tudja mindenki. A látszat békét meg nem lehet úgy fenntartani, hogy megüzenem neki közvetítő által, hogy ne jöjjön már el.
2019. aug. 29. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!