Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tanuként nászajándékba mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanuként nászajándékba mennyi pénzt illik adni?

Figyelt kérdés
Nemsokára tanu leszek egy esküvőn, és fogalmam sincs, mennyit illik adni, ill. hogy egyáltalán csak pénzt illik-e adni vagy mást is mellé. A leendő házaspár átlagos, vagy inkább kissé szegény családból származik, szerintem náluk nem olyan hatalmas össze a "szokás" de nem tudom, mit várnak.
2019. szept. 2. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekelne több vélemény is, nem csak egy.
2019. szept. 3. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanuként 50et adnék, sima vendégként 30
2019. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lesz lagzi is? Ha igen hány fős kb?
2019. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fogyasztásodat mindenképp fedezze, azon felül meg adj annyit, amennyit a szíved diktál.
2019. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy mennyit illik. Egy fő fejpénze helytől függően 12-20 ezer forint. Azt mondják legalább ennnyit illik, de szerintem ez teljesen személy függő. Mi távolabbi rokon/barát esküvőjére 40-50 körül szoktunk vinni, közelebbi családtagnak 60-80 körül, tesóknak többet. Abszolút változó. Az esküvőnk után már azt is figyelembe vettük mi mennyit kaptunk az adott pártól. :)
2019. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!