Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltál már rossz esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már rossz esküvőn?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Hogy lehetne már egy esküvő rossz? :D
2019. szept. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz lagzi...èn már voltam 8 éve.Rokoné volt.De olyan rossz, hogy az egész család megemlegeti azóta is.
2019. szept. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
99%
Voltam. Másfél órába telt, hogy a pincér megkérdezze, mit iszom, majd újabb egy órába, hogy kihozza. Mire letették elém a levest, a terem másik fele már végzett a főétellel. És nem retorikai túlzás.
2019. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Persze.

Általában a hagyományos lagzikat találom annak. Iszonyat proli szokott lenni.

2019. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen amikor verekedésbe torkollot az egész, szó szerint elmenekültünk a helyszínről. :)
2019. szept. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz lagziba igen.Halálra úntam magam,mivel pár nélkül mentem.Többé nem csinálok ilyent.
2019. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Derwer ***** válasza:
100%

Mit értesz rossz alatt?

Voltunk olyanokon, amiknek a színvonala, tematikája nagyon messze állt tőlünk. (pl klasszikus vőféjjel, aki 5percenkent sütött egy-egy pajzán és viccesnek hitt gondolatot, mikrofonba.)


Voltunk olyanom is, ahol a minőség nem igazán ütötte meg a szolgáltatás árát. (fűtés hiánya, pincérek minősége, stb)


Ettől ezeket még maximálisan élvezték a házasulandók, ami teljesen rendjén van, mert lehet más a stílus, és nem feltétlen kell elvész I a részletekben sem, hogy minden tökéletes legyen.

2019. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyanon voltam, aminek hirtelen összecsapott érzete volt nekem. Minimál díszítés, a vőfély abszolút vakvágányon, többször kínosan elgondolkozott a pár nevein, nem tudta koordinálni az eseményeket, teljesen szétcsúsztak a programok. Az ital önkiszolgáló volt, ami nem baj, de a pulthoz át kellett vergődni a tánctéren. Volt emiatt pár üdítő borítás. Hajnalra ragadt a táncparkett.
2019. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazabol, ami nem volt jo nekem, az nem a szervezesen vagy a paron mult, hanem en nem voltam elegge partyhangulatban, de mar oregszem, inni se akarok (nem esik jol), szoval a partyallat mar egyre kevesbe fog belolem elojonni... Ja es utalok tancolni, szoval mostanaban mar csak alig szoktam varni a menyasszonytanc veget, hogy mehessunk mar haza.
2019. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyanon nem voltam, ami elejétől végéig pocsék volt. De olyanon igen, amiben:

- több elem is rossz volt (pl. 1 esküvőn ehetetlen házi kaja, pl. elvághatatlanul kemény húsok, nyers krumpli, iszonyatosan undorító dekor; 2. esküvőn pocsék rendezés - nem volt ceremóniamester, és az a rokon, akinek a násznép terelése volt a feladata, iszonyat rossz munkát végzett, és a fél bagázs lemaradt mindig mindenféle eseményről + bűn rossz torták; 3. esküvőn hamisan éneklő zenekar, erőszakosan téríteni akaró papi beszéd)

- amire nem emlékszem vissza szívesen, mert egy kicsit beivott 60as barátja az ifjú párnak nem volt hajlandó leszállni rólam (21 éves voltam akkor)... szexuális zaklatásnak még nem mondanám, de iszonyatosan kellemetlen és taszító volt a pasas viselkedése. És senki nem védett meg, csak távolról sápadoztak, hogy szeeeeegénkye, még a saját családom sem

2019. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!