Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valaki volt már olyan esküvőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már olyan esküvőn ahol rossz volt a vőfény?

Figyelt kérdés

#esküvő #rossz #vőfény
2015. szept. 16. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Vőfény?
2015. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam olyanban, ahol nagyon rossz volt a vőfély.
2015. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Erőt érzek a zavarban.
2015. szept. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, gyerekek... Nem tudjátok, mi az a tájszólás? Tessék egy kicsit leutazni vidékre :-)


Voltam amúgy ilyen lakodalomban, igen. A hangulat jó volt, bár az a bunkó p öcs (a vőfély) elég sokat rontott rajta.

2015. szept. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Fotósként viszonylag sokat dolgozom együtt vőfélyekkel és ceremóniamesterekkel egyaránt. Eddig egyszer voltam olyan lagziban ahol a vőfély csapnivaló volt, nem szólt semmiről, csak behozta a tortát, sőt amikor erre nyomatékosan többször is megkértem, akkor is csak a szerencsén és a felkészültségemen múlott, hogy nem maradtam le semmiről. Közben pedig a saját készítésű késeit árulta a násznépnek. Ezt leszámítva többségében olyan vőfélyekkel dolgoztam együtt akik értették a dolgukat, klasszul összefogták a szolgáltatói csapatot, irányították a násznépet, levezényelték a nagy napot és a bulit is, miközben remek hangulatot csináltak!
2015. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Eddig csak rossz vőféllyel találkoztam.
2015. szept. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem, általában ahol én voltam, ott nagyon segítőkészek, szervezkedők voltak, tudták a mentet mindig, lehetett rájuk számítani és kivették a részüket a munkából is, tehát behordták a vacsorát, süteményeket, meg ilyesmi. Viszont nekem a vőfélyek versei meg hülye viccei alapból nem nagyon jönnek be. Vacsoránál volt némelyik, aki viccelődni próbált, de szerintem nem volt vicces.
2015. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, többször is.
2015. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen. A srác este 8-ra már be volt állva a piától.

A párt sajnáltam, mert a menyasszony öccsénél volt előtte ez a vőfély, ahol teljesen színvonalasan vezényelte le a lakodalmat, így elvileg nem "zsákbamacskát" fogadtak és még is befürödtek vele.

2015. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

# 9

Annyira látszott hogy be van állva? :D

2015. szept. 17. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!