Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiért lehet megvarratni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért lehet megvarratni egy hasonló szoknyát?

Figyelt kérdés

A bérléstől kicsit félek, a normális anyagú ruhákért pedig rengeteget kérnek el.


Egy ilyesmi ruhát mennyiért varrhatnak meg?

[link]


Tehát több rétegű tüll szoknyarész, felül csipke, belül pedig valamilyen selyemanyag.

Az anyagot én vinném, a felső rész elején mindenképpen változtatnék, de a végeredményt hasonlóra szeretném.


Köszönöm szépen a válaszokat!



2019. szept. 28. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedi, saját méretre készített ruhák mindig drágábbak, mint amik tömegtermelésben, ezresével készülnek.


Ha viszel anyagot, a varrónó/divattervező lerajzolja az adott ruhát, leveszi a méreteidet, megszerkeszti a ruha szabásmintáját, kiszabja az anyagokból a ruha alkatrészeit, elvégzi a varrást, rádpróbálja a félkész ruhát, díszíti, majd véglegesen megvarrja.


A szabásmintát soha többé nem használja, mert két egyforma méretekkel és elképzelésekkel rendelkező nő nincs. Időben és munkában ez rengeteg, ezért is ilyen drága.


Üdv,

Egy varrónő

2019. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, a történet menetével nagyjából képben vagyok, de valami megközelítő árat esetleg tudna írni valaki?


(A legtöbb ember akivel beszéltem, a varratásért mindennel együtt még a legbonyolultabb ruháért sem fizetett 150-160ezernél többet, mostanság pedig nagyjából csak kölcsönözni lehetne annyiért egy szebb ruhát.

Ez viszont nem is olyan bonyolult ruha, esetleg a felsőrész. )

2019. szept. 28. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ez a 150e Ft a reális ár érte, amit írtál.
2019. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ennyiért inkább kölcsönöznék. Ott is rád igazítják, és utána mi a fenét kezdesz a ruhával? Tartogatod a szekrényben?
2019. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ugyanúgy leveszik a méretet, átszabják a ruhát kölcsönzésnél is, tehát nekem ugyanazon a tortúrán át kell esnem, ez oly mindegy.

A kölcsönzött ruhák pedig nem újak (ami sokszor meg is látszik, főleg a belsejében), átszabhatják addig, amíg rám nem kerül, aztán kitudja végül az én méretemben kapom-e meg, nem egy olyan esetet hallottam, hogy végül nem lett jól méretre igazítva a ruha, és a menyasszony egész napja erre ráment.


Nem vagyok hajlandó ilyen dolgokon aggódni, inkább ugyanazért a pénzért csináltatok egy olyat, ami tökéletesen az én elképzelésem, más még nem izzadt bele, teljes mértékben az én testemre van tervezve.

2019. szept. 28. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A 150 reális ár a varratásért. Meg legalább egy 100as még az anyag. Minőségi csipke métere kb 40ezernél kezdődik pl.
2019. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!