Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valaki hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy illik ilyenkor?

Figyelt kérdés

Bocsánat kissé tanácstalan vagyok...

Szóval szűk családi körben lesz az esküvőnk, polgári szertartás utána ebéd. Barátnőmet kértem fel tanunak így a családon kívül ő és családja is részt vesz utána az ebéden.

Viszont a barátnőm leánybúcsút szervez nekem kb 5-6 lány lesz ott. Kérdésem az lenne a leánybúcsún résztvevőket illik meghívni? Vagy az nagyon gáz ha a polgárira meghívom őket de az ebédre nem?


2018. jún. 1. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem költesz rájuk egy ebédnyi összeget sem, akkor kár velük leánybúcsúzni. A leánybúcsúra úgyis mindenki fog ajándékot vinni, vagy közöset, vagy külön, de ha nem, attól még az este is komoly pénzükbe kerül (beültök egy helyre, esztek, isztok, egyenpóló, játékok kellékei, neked szalag, tiara, léggömbök, stb...). Vagy csak ülni fogtok, és nézitek egymást?

Szóval szerintem vagy ott vannak mindkét helyen, vagy egyiken sem.

2018. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, illik. Akik ott vannak a leánybúcsún, azok jelen vannak az esküvőn is.
2018. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Hívd meg őket csak az esküvőre, de a lagzira nem. Sokan csinálják ezt, akik nem akarnak költeni a banzájra (csak egy ebéd a családdal, vagy valami). Maximum, ha olyan helyen van a polgári, hogy ezt megtehetitek, utána ne csak szülői koccintás legyen, hanem mindenkit kínáljatok meg egy pohár pezsgővel, amolyan mini állófogadás szerűen.
2018. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem, ha nem TE hívtad meg őket a lánybúcsúra, és tényleg szűk körű az esküvő/lagzi, szerintem nem akkora gond. Viszont megértem, ha azért vkinek ez rosszul esik. Én azért a barátnőddel beszélnék erről, hogy rossz érzéseid vannak ezzel kapcsolatban, és beszéljen ő velük (amennyiben ő kezdte el őket beszervezni).
2018. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4# tudja nagyon jól a kérdező, hogy kik lesznek meghivva. Azt gondolom, hogy ha nem annyira jó barátnők, hogy meghivjam őket az esküvőmre, akkor égne a pofám, hogy bulit rendeztetek magamnak... Mert ez kb erről szól. Szerintem gáz.
2018. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az is fura lenne, ha ott lenne a szűk család, és mondjuk 5-6 barátnő. (Akkor ilyen elven a vőlegénynek is ott lehetne 5-6 barátja).

Kérdező, a barátnőd azért megbeszélhette volna Veled ezt a szervezkedést. Én lemondanám a lánybúcsút.

2018. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En mar azt se ertem a tanu csaladjat miert kell meghivni ha szuk csaladi. Meg minek kulsos tanu.

Nalunk szuk csaladi volt, minden bno megertette hogy epp ezert csaladon belul lesz a tanu is, lanybucsut meg nem tartottunk, minek?

2018. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6# szerintem meg van a barátnő és vannak a haverok. Előbbiek beleférnek nálam a szűk családba, mindkét részről (nem is értem miért így nevezik, azért a legjobb barát/barátnő) csak belefér a keretbe.) utóbbi pedig nem, de velük nem rendeznék lány/legénybúcsút.
2018. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!