Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Olyan menyasszonyi ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan menyasszonyi ruhát szeretnék amin van gyöngy csipke tüll masni meg minden, de nem találok sehol. Milyen oldalon nézhetnék utána? Tudtok ilyet? Vagy képet linkelni?

Figyelt kérdés
Az sem baj ha a felsoroltakból nincs minden rajta csak,legyen díszes.
2010. júl. 15. 23:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%

Ma 10:40 vagyok


Ez de gyönyörű: [link] Álomszép!

2010. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

12:15nek Igen szerintem is nagyon szépek, ezek a régi ruhák, és sokkal szebb ez a felsőrész, mint a pánt nélküliek, vagy a spagetti pántosak, pedig ez egy 150 éves ruha [link] :) És nem mellesleg, egy menyasszonyhoz is sokkal jobban illik, elvégre nem akkor kell cicit mutogatni, főleg nem templomi esküvőnél.:)

Nekem ezek a ruhák tetszenek a legjobban:

[link]

[link] bár egy kicsit átlátszó, gondolom elvékonyodott az anyag, vagy eleve húztak alá olyan alsó részt, hogy az alsószoknyák, krinolin, fűző ne látszódjon át.

11:17 vagyok.

2010. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!

Nem pontoztam én le senkit,hiszen nagyon hálás vagyok azoknak akik segíteni próbálnak!!!!

2010. júl. 16. 13:03
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem innen volt egyedi készítésű ruhám: [link]

Itt az elképzelésed sz. megcsinálják álmaid ruháját (magas színvonalon, korrekt áron).

2010. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 11:17, tegnap 12:27 vagyok újra.

Azt elfelejtettem írni, hogy ha kicsit a melled javaslom a fűzőt a ruha alá [link]

mivel vékony vagy így nem kell meghúzni nagyon, csak annyira, hogy a ciciket nagyobbítsa, jobban kiemelje, mint pl. itt:

[link]

nagyon szép alakot varázsol.

Mindenesetre én inkább ilyen csónak nyak (nem tudom ezt a típust, hogy hívják, mint a két képen is van [link] ) kivágás szerű ruhát javaslok egy kis fodorral díszítéssel, hogy elvonja a figyelmet a mellekről és nagyítja is azokat, nagy abronccsal, ami takarj a vékony lábakat: [link]

2010. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%

RékaTóth válasza:


Ez egy oldal ahol találsz, nagyon-nagyon-nagyon sok esküvői dolgot: haj, smink, főleg menyasszonyi RUHA, vőlegényi Ruha, torta, meghívó.


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Remélem segítettem.. :)

Mellesleg az utolsó képen ÉN vagyok!! :P

2010. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2010. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!