Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért kell ezt a legénybúcsús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt a legénybúcsús őrültséget tartani? Nem érzik ezt a férfiak, hogy a menyasszonyank szörnyen megalázó ez?

Figyelt kérdés
Tartani egy legénybúcsút, meghívni rá egy protsit/táncosnőt, akire csoroghat a nyáluk, meg hogy ,,most szórakozz egyez utoljára, mert ezután már nem lehet" hozzáállással miért nősül megy egyáltalán bárki is? Az esküvő, a házasság pont az a pillanat, esemény, amikor összekötöd az életed a nagy szerelmeddel. Erre mindenki ezzel a legénybúcsús hülyeséggel jön...Miért? Miért hiszik azt, hogy enélkül nincs is igazi esküvő?

2019. okt. 6. 09:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%
Fejezd már be nap mint nap ezeket a kérdéseket.. a pároddal beszéld meg, ha valami nyomja a lelked.
2019. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%
Ugyanazért, amiért a lánybúcsúst!
2019. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Lehet legénybúcsút tartani tàncos/prosti nélkül is. Teljesen a társaságtól függ, attól még a srácok szerintem megünnepelhetik nyugodt szívvel. Ha ennyire nem bízol a párodban az viszont megmagyarázna mindent. Próbáltad megbeszélni vele, hogy ez neked megalázó?
2019. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem semmi megalázó nincs benne. Buliznak egyet a fiúk is meg a lányok is.


Az ilyen nőkből lesznek a házisárkányok, mint a kérdező.

2019. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
28%
Úristen, ez a férfi se gondolta végig, hogy kit vesz el...szegény ember a legénybúcsú lesz az utolsó szép nap az életben
2019. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Én voltam menyasszony, de nekem nem volt megalázó. A férjem legénybúcsúja nem is ekörül forgott mondjuk, az igaz. A legénybúcsúra (meg én a lánybúcsúra) mindketten úgy tekintettünk, hogy egy indok a bulizásra a srácokkal/csajokkal. Egyetértek veled azzal kapcsolatban, hogy aki őszintén úgy áll hozzá a témához, hogy "ezután már nem lehet szórakozni" az ne házasodjon, de szerintem ezt ma már tényleg inkább csak úgy mondják. Meg egyébként hagyománya van most már ennek is, de szerintem ebben semmi rossz nincs. Sokan azért tartanak templomi esküvőt, mert az szép és "az az igazi szertartás", hagyományból úgymond, de közben nem is élvezik, nem is vallásosak, szerintem az sokkal rosszabb, mint egy görbe este a barátaiddal, amin legalább jól érzed magad.
2019. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%
A férjemnek is volt legénybúcsúja,én semmi megalázót nem láttam benne.Most is elmegy amikor valamelyik barátja nősűl,nem szoktak prostit hívni,esetleg egy táncosnőt.
2019. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valami hagyománnyá vált, még nem lesz helyes. És a hagyománnyá válással ott van a probléma, ha valaki nem sablon esküvőt szervez, amit mindenki más, akkor meg folyton kérdezgetik, hogy ,,nektek nem lesz?" Nem. Vőfély sem, meg semmi parasztos más szokás, hanem egy meghitt és gyönyörű, egyedi esküvő. Ja, és templomba meg főleg nem megyünk, mert ott meg kellene fogadni, hogy a gyerekeid is katolikusok lesznek, szó se lehet róla XD
2019. okt. 6. 09:49
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ kik vannak a haveri társaságban. Mert ha olyanok akik szintén jó kapcsolatban élnek, vagy szándékoznak később ilyenben élni, akkor ezzel a bulival semmi gond nincsen, akármilyen is nem fognak átlépni egy határt, és nem is arra mennek. De ha van néhány (vagy a legtöbb) olyan barát akik gonoszkodnak nemcsak viccből, rossz a kapcsolatuk vagy rossz volt az előző, és ezzel nem tudnak vagy nem is akarnak mit kezdeni, akkor velük tulképp minden bulinak és beszélgetésnek kellemetlen hatása van, szóval emberfüggő.
2019. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
33%
Amiért a lánybúcsút chippendale fiúkkal, ugyanilyen hozzáállással.
2019. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!