Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti válaszolnátok ezekre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti válaszolnátok ezekre a legénybúcsús kérdésekre?

Figyelt kérdés

Én vagyok a menyasszony és a vőlegényem kérdéssorában ezekre kéne válaszolni pl:

Mekkora a mellbőséged?,Mikor vesztetted el a szüzességed?,Van-e anyajegy a fenekeden? Ha igen, melyik felén?,Hány pasival szexeltél életedben?Melyik a kedvenc szexpózod?


Én ezeket túl intimnek érzem, nem akarom hogy a haverjai tudjanak ezekről a dolgokról.


2015. júl. 28. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Válaszolj is meg ne is.


Mekkora a mellbőséged?


- Máig nem sikerült lemérni.


Mikor vesztetted el a szüzességed?


- Amikor először szexeltem. És te? :)


Van-e anyajegy a fenekeden? Ha igen, melyik felén?


- Van. A nagyobbik felén.


Hány pasival szexeltél életedben?


- 256-tal.


Melyik a kedvenc szexpózod?


- Mi az a szexpóz?

2015. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
?? most ezekre miért neked kell válaszolni? a vőlegényed nem tudja, vagy te is ott leszel a legénybúcsún? nem értem, bocsika. kamuzz valamit és kész.
2015. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy kérdéssort kell megválaszolnia, hogy "mennyire ismer" engem. Nem leszek ott.


Az első válasz tetszik,köszi! :)

2015. júl. 28. 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Nyilván, ha nem válaszolsz vagy úgy válaszolsz, ahogy az első írja, nem lesz ilyen játék. Hiszen azzal nem lehet összehasonlítani, amit a párod mond.


Nekem ezzel nem lenne gondom, mondjuk én nem vagyok szégyellős. Lehet, hogy az lennék, ha lenne anyajegy a fenekemen. :D

2015. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Vannak olyan kérdések, amire válaszolnék, és van, amit elviccelnék. Nem baj, ha néhány kérdésre rossz választ ad, és innia kell.:)
2015. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Én ezekre válaszoltam. Nincs benne semmi izgalom.


Ha nagyon nem szeretnél konkrétumokat a fiúk orrára kötni, akkor adj meg intervallumot:

Mekkora a mellbőséged? 70-90 cm között

Mikor vesztetted el a szüzességed? 2005-2010 között

Hány pasival szexeltél életedben? 0-10 között

Melyik a kedvenc szexpózod? Amit a vőlegényem válaszol :)


Hidd el nem arra megy ki a játék, hogy rajtad röhögjenek, hanem azon, hogy mennyi mindent tud/nem tud a párod :)

2015. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Én kihagynám ezeket a kérdéseket, biztos van egy tucat másik ami a kedvenc kajádat meg színedet firtatja. Esetleg kitalálhatsz ugyanennyit a helyükre.
2015. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Igen...miért kell ennyire nyomorúságosnak lenned? Kit érdekel, ha hallják, hogy a kedvenc szexpózod mi??? Most komolyan, ez olyan nagy probléma? Egyik ismerősömnél is voltak ilyenek, ezek vicces játékok...Nem tudom, miért kell ennyire prűdnek lenned (vagy álszentnek), csak elrontanád a párod játékát és az ismerősei egy hárpiának tartanának...nem tudom, mit kell ezen hisztizni
2015. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én megírnám a fiúknak, hogy néhány kérdésre adott választ nem kötnék az orrukra, de írnék nekik másikat helyette


pl.: mi volt rajtam az első randin?

Milyen virágot adott nekem először?

Milyen színű az anyósa szeme?

Hány évesen csókolóztam először?

2015. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincsen semmi durva....valamit kell válaszolnod rá, hogy legyen értelme a játéknak vagy ajánlj nekik más kérdéseket, amiket nem tartasz túl intimnek és szívesen válaszolsz rá.
2015. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!