Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hosszu derékig érö hajam van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszu derékig érö hajam van és nem tudom milyen frizurám legyen? . Elég pici vagyok 157cm! Szerintetek milyen ruha állna jol nekem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Térdig érő ruha, úristen:O:O, na abban nem lennék menyasszony, még akkor se, ha az lenne a legelőnyősebb.

Valami ilyesmi ruhát tudnék ajánlani, ne nagy abroncsosat, mert az egy kicsit viccesen mutatna szerintem, de húzhatnál egy magas sarkút és máris sokkal magasabb lennél, mondjuk 163 cm, már nem olyan kicsi, és húzhatnál olyan ruhát ami tetszik, de ehhez a magassághoz én valami ilyet tudnék elképzelni, hosszított derékkal, ami nyújt:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Hajadat én a helyedben feltűzetném magas kontyba, pl.:

[link]

2010. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a ruha nagyon tetszik...köszönöm a segitséget!

Magassarkút szeretnék mindenképp!!

2010. júl. 16. 14:43
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szépek az előző ruhák is, de nekem ezek az empire is bejönnek, bár én nem ilyet választanék, hanem valami menyasszonyosabbat:

[link]

[link]

[link]

Leginkább az igazán nagy abroncsos ruhák tetszenek (pl.: [link] ), de valóban nem lenne a Te esetedben túl szerencsés, így inkább valami kisebb, de nem gagyi kivitelezésű (egy két karika és vékony ruha, átlátszanak az abroncskarikák a ruhán, borzalmas..., a ruhát pedig 20 centivel rövidebbre tűzik, nehogy leérjen a földre, pedig így szörnyű) abroncsos ruha jól állna.

Pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


-----

""A" VONALÚ

Íme az ideális szabás minden alkatra: Vékony nőknek, alacsonyaknak, moletteknek, és erősebb csípőjű hölgyeknek is egyaránt előnyös. A has, fenék, csípő, és a felsőcomb ugyanis teljesen rejtve marad alatta.

"EMPIRE" FAZON

A szabás egyik legnagyobb előnye, hogy kiemeli a szép dekoltázst. A felsőrész éppen ezért egészen szűkre szabott, majd közvetlenül a mell alól lágyan omlik alá, egészen a földig, finoman körbefonva a testet. Kisebb szabálytalanságok, vagy plusz kilók a csípőn, a hason rejtve maradnak, de azért tudnunk kell, hogy ez a fazon sem képes mindent eltakarni. Ez a ruha is jól állhat a kicsit molettebb aráknak. A magasra helyezett derékvonal alacsony, és magas nőknek is előnyös, mert elrejti a lábak valódi hosszát."

2010. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Bocsesz, nem csekkoltam a kérdés kategóriáját, és a kérdésedben nem említetted, h menyasszony leszel (sok boldogságot!). Ebben az esetben én a karcsúsított fazont javasolnám, ne legyen túl nagy az abroncs kerülete.
2010. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!