Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői dekoráció mennyibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buburek5 kérdése:

Esküvői dekoráció mennyibe kerül? (dekorossal)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nagyon változó lehet, de kíváncsi vagyok egy kb. árra, hogy majd mire számítsak. Aki tudja, írja meg, hogy az összegben mi volt benne. Nálunk Kb.90 vendég lesz.

2019. okt. 23. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. attól is függ hogy vidéken, megyeszékhelyen esetleg a fővárosban lesz e. A mi esküvőnk vidéki kisvárosban lesz. 70 vendég. Az étteremnek van saját dekorosa, ezért nyilván őt kértük fel. 185.000 forint lesz, ebben benne van a teljes terem dekorálása, virágfal, fényfüzérek, asztali dekor (ott a selyemvirágokat ingyen kapjuk) az udvaron virág kapu. Meg még lehet valami de ahhoz meg kellene néznem az árajánlatot ami most nincs nálam sajnos.
2019. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Szegeden volt, 69 fővel és 192 ezer forint volt a dekor. Mondjuk kb a legalapabb volt, mert el lehetett volna menni a legcsicsásabb vonalig ami árban is brutális.
2019. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, esetleg akinek Budapesten vagy környékén volt/lesz az esküvője, tud vmi infot mondani?
2019. okt. 25. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Budapest, május, kis esküvő, kb 40 fő.

190ezer volt + a terítékekért, székszoknyákért külön fizettünk a helyszínnek.

A dekor full egyszerű volt - 1 nagy asztaldísz, 2 db közepes. Pár lámpás, gyönyörű ültetőtábla, sok szép zöld borostyán. Asztalokon farönk darabok, rajta üveg csipkével díszítve és benne szép kicsi, egyszerű csokor, tulképp rózsa meg rezgő. 5 asztal volt, az asztal sorszámozást én csináltam otthon fillérekből.

Volt még 2x3 hullahopp karika zölddel díszítve, nagyon szép volt, jól illett a teremhez, ja meg egy fényfüggöny, ami a nagy borulás miatt roppant szerencsés volt.

Ebben benne volt a csokrom is és a férjem kitűzője de másnak nem kértünk semmit.

Hozzátartozik hogy a ballagási hétvégén házasodtunk amikor állítólag dupla áron volt mindenfajta virág.

Mondjuk szuper meg voltunk elégedve, a dekoros csaj és csapata isteni volt.

2019. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
250 - 300 ezer
2019. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!