Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Magunk dekoráljunk az esküvôn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magunk dekoráljunk az esküvôn vagy bízzak meg valakit?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Arra lennék kíváncsi, hogy aki fogadott dekorost az esküvőjére, annak mennyibe került? És hány fővel? Mi volt a legolcsóbb ár amit ajánlottak? Mit tartalmazott az ár? Miért döntöttetek esetleg úgy, hogy magatok díszítettetek? Plafon dekorációt hogyan oldottátok meg? Esetleg tudtok-e ajánlani dekorost vagy hogy honnan rendeljek kellékeket? Wish-t ismerem. (Pest megye) Ez így most jó sok kérdés egyszerre, de köszönöm aki segít.🙂



2019. febr. 18. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt semmi ilyesmi, de biztos hogy szakemberre bíznám, rengeteg idő, tervezés, szervezés, beszerzés, kivitelezés. Mi meg csak hajtogattuk ott a tüll akármicsodákat tesómmal... szóval ha lenne ilyen rendezvény még az életemben, tuti profit bíznék meg.
2019. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem vagy alapvetően DIY-guru, nincs benne nagy tapasztalatod, rutinod, akkor inkább bízz meg dekorost, még ha picit drágállod is. Nem egy "juj, de sokat spóroltunk" sufnituning esküvőn voltunk, és nagyon büszke volt magára az ifjú pár, de hát jóindulattal sem volt mondható ízlésesnek a dekor. Színben, stílusban nem egységes hobbi-kreatívan megvett cuccok, aliexpressen megvett katalógusképhez képest ritka gagyin kinéző dekorelemek, kétbalkézzel összetákolt "hát, Pinteresten jobban nézett ki" házibarkács dekor, gagyi művházas krepp papír szívek és lampionok, olcsón fénylő műszatén asztali futó...
2019. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem leginkább attól függ, hogy milyen dekorációt akartok. Ha csak egy-két lufi vagy virágcsokor vagy függöny vagy tüll cucc akkor arra fölösleges a dekoros. Illetve ti tudjátok, hogy mennyi szépérzéketek van vagy mennyire értetek ehhez. Mi magunknak csináltuk, mert jó pár kisebb-nagyobb rendezvényt szerveztünk már egyetemi évek alatt, szóval volt benne tapasztalat meg elég konkrét ötletek.

Ha nem nagyon van konkrét téma vagy ötlet, és nem nagyon van affinitásotok az ilyesmire akkor fizessetek dekorost. De egyébként aranyárban mérik, ahogy mondjuk a direkt esküvőre készített virág díszeket is. Mi kb az egész esküvőt haverokkal oldottuk meg, sokkal nagyobb buli volt így. De ha nem áll ez annyira közel hozzátok akkor érdemesebb dekorost keresni, vagy legalább valakit aki ért hozzá minimálisan. Árajánlatot meg nyugodtan lehet kérni bármelyiktől.

2019. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így is elég korán kellett kelni, ha megteheted anyagilag, szerintem ne vacakolj vele.
2019. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a hely adta az alap dekort (székszoknyák, asztalterítő+futó, függöny az ablakokra mind színben passzolva), és mivel alapból nagyon szép belteret néztünk ki magunknak, így nem kellett sok a dekorhoz, néhány tüll ide-oda, pár ledcsík, és már meg is volt. Nade nem is ezért fizettünk (egyébként kb 110.000 ft-t, egész jó áron kaptuk el a csajt, egy esküvői kiállításon szedtük össze, már csak ezért is érdemes ilyen helyekre ellátogatni a szervezés alatt, én nagyon meg voltam vele elégedve), hanem mert mindezeken kívül ő szolgáltatta a köszönetajándékot, a menülapokat, az ültetőkártyát, gyűrűpárnát, tőle kaptuk a homokceremóniához az üvegcséket és a homokot is, javaslatot tett arra vonatkozóan is, hogy melyik alap dekort válasszuk az étterem kínálatából (teljesen jó döntés volt), meg úgy egyébként még jobban feldobta csinos kis virágdíszekkel és mindenfélével a helyet. Plusz, ami igazán nagyon tetszett, hogy reggel nyitás előtt szépen odacuccolt az étterembe, kidekorált, mire kezdődött a szertartás, nyom nélkül eltűnt, és másnap reggel nyitás előtt ismét odament és összeszedte a dolgait, eltakarított maga után. Ha mindezt nekem kellett volna megtenni, hogy hajnalig buliztam és egyébként délután indult a gépünk a nászútra, háááát :D Asszem bőven megérte az összes kiadást. Amúgy mi Budapesten tartottuk, szóval nem is feltétlenül jár ez annyival magasabb árakkal. Az esküvő összköltségéhez képest szinte eltörpült, de annyira sokat adott hozzá, hogy bőven megérte.


Amúgy én is voltam olyan esküvőn, ahol maguk tákolták a dekornak csúfolt bizbaszokat, ha az embernek tényleg nincs hozzá szeme (önismerete)/tehetsége vagy gyakorlata, akkor inkább fizesse ki azt az összeget, amit egy szakmabeli elkér, mert sokkal kevésbé lesz gagyi az összhatás.

2019. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az étterem teljesen fel van újítva, szépek a színek, a plafonon gyönyörű lámpák és lámpa búrák vannak, így nekünk csak az asztalt kell dekorálni. Mi az étteremmel szerződésben álló dekorost kérjük fel, aki biztosítja a székszoknyákat, asztali dekort, esetleg a függönyre füzéreket, stb. Az asztali virágokat mi csináltatjuk, mert az esküvő levendula témájú lesz. Szóval nekünk sem időnk, sem kedvünk magunk vacakolni vele, a vendégeket meg szórakozni hívjuk, nem gürizni és díszítgetni órákon át. Ha nincs saját dekorotok, vagy nem vagytok tényleg ügyes Diy-esek és van rá pénz, bízzatok meg hozzáértő személyt.
2019. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Mondtatok jó dolgokat, amire még nem gondoltunk. Szerintem jobb lesz, ha tényleg keresek egy dekorost aki segít nekünk szépen feldíszíteni a helyet. Ment a zöld pacsi mindenkinek!😊
2019. febr. 18. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hányan lesztek, és mekkora esküvő, van e szervező készséged, mit szeretnétek.

Mi 30 an voltunk 5 asztalért+ egy hosszú asztalért nem fogok dekorost fizetni 15o ezerért. En mindent felirtam, pinterestről ötleteltünk, reggel megvettük a virágokat, otthon elkészítettük amit kell. Voilá. Rongyrazasnak gondolom agyon csinositgatni mindent x fő létszám alatt. A kis csokrokat az asztalra en csinaltam, amugy erdei stilus volt, es pezsgős uvegekere ragasztottuk a menüt, ami egyben lámpaként is szolgált. Szóval gondoljatok at, véleményem szerint irreálisan sokat kérnek manapság esküvő címszó hallatán.

2019. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egy 70 fős esküvőnél kb. 120.000 Ft a dekor. Azért jó felkérni rá profit, mert neked nincs kedved hajnalok hajnalán még a sminkes, fodrász előtt elmenni termet díszíteni, illetve nem szép egy ilyen munkával a családot terhelni, amikor ők maguk is készülődnének. Sok helyszínnél nem lehet előző délután díszíteni, mert akkor is foglalt a hely. Illetve ami a másik, gondolom ahhoz sem lenne kedved, hogy hajnalban, az esküvő után még szedd le a dekort, és rendezd vissza a helyet. Lehet, hogy felesleges pénzkidobásnak tűnik, de nagy terhet vesz le az ifjú párról és családjukról, ha profikra bízzák a dekort.
2019. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!