Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol vehetnék, rendelhetnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vehetnék, rendelhetnék, esetleg készíttethetnék egyedi tortadíszt az esküvői tortára?

Figyelt kérdés
Egy kicsit különlegesebb díszt szeretnék a torta tetejére, nem a szokványos egymás mellett álló / ülő menyasszonyt és vőlegényt, hanem valami viccesebbet, olyat ami ránk jellemző. A cukrászdában azt mondták, nekik nincs olyan, amilyenre én gondolok. Neten nagyon jó ötleteket találtam, de a legtöbbet nem lehetett megrendelni, amit pedig lehetett volna külföldi oldalról, az nagyon drága szállítással együtt. Kérdésem az lenne hogy vett, rendelt, esetleg készíttetett e valaki egyedi tortadíszt valahol?

2019. okt. 30. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress fel másik cukrászdát.
2019. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem opció, vidéken lesz az esküvő, és itt ez a legjobb cukrászda. Nem ehető marcipán díszre gondoltam, e ezért azt javasolták rendeljem meg és majd ráteszik a torta tetejére.
2019. okt. 30. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
AliExpress ről rendeltem tortadíszt, ingyenes volt a szállítás. A marcipán pároktól engem is kiráz a hideg,így a mi tortánkon a nevünk lesz rajta vintage stílusban... nekünk ez tetszett.
2019. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és van még a RizsArt, egyedi torta díszekkel,ahol rátok jellemző alakot készítenek,bár nekem az se tetszik,de gondoltam,mint ötlet,felvetem.
2019. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) allin nezelodok en is. A vintage stilus jo ötlet a nevekkel lehet ezt atgondolom
2019. nov. 11. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
RizsArt-ot ajánlom én is, mert teljesen egyénre szabják a díszeket, titeket alkotnak meg a kéréseteknek megfelelően :) Mi hétköznapi utcai ruhában voltunk a tortadíszünkön, nagyon egyedi volt és tényleg minket jellemzett! Az is jó benne, hogy maradandó, nem marcipánból van, így örök emlék!
2019. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. ÉN is olyat szeretnék, ami úgymond mi vagyunk. Szóval, felkeresem őket. Köszönöm :)
2019. nov. 15. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!