Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azok válaszát várom akik több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok válaszát várom akik több év együttélés után házasodtak össze?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nemrégiben voltunk egy barátunk esküvőjén. Ők 1év ,,járás,, után házasodtak össze, meg már jön a baba is, tervezték is. Jó volt látni, hogy milyen boldogok. Örülök is nekik, tényleg összeillenek.

Mi a párommal több mint négy éve vagyunk együtt, 2éve költöztünk össze. Szeretjük egymást, de már nem olyan ,,lángoló,, szerelemmel. Még esküvő sincs kilátásban, mert még fiatalok vagyunk, meg én még egyetemre járok.

Az lenne a kérdésem, hogy most ez az élet rendje hogy így alábbhagy a szerelem? Vagy van olyan aki ennyi, vagy még több együttélés után is iszonyúan szerelmes?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. júl. 17. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem éltem az esküvő előtt együtt a párommal,viszont 30 éve együtt vagyunk.

A szerelem nem lángolhat sohas azonos intenzitással. Ha a kezedeti szerelmet nem váltja fel a szeretet,a másik iránti bizalom,megértés,akkor nem lesz hosszútávú a kapcsolat.

Nem szabad csupám a szexre építeni egy kapcsolatot. Az csupán velejárója,de nem az értelme. Ha netán a beteg a párod és nincs szex,akkor otthagyod? Vagy az első gondnál szétmentek? Ezeket kell végiggondolni,mielőtt összeházasodtok.

2010. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez az élet rendje. Persze mindig új szakaszokon esik át egy kapcsolat, de a szerelemnek meg kell maradnia. Mi 5 és fél év után házasodtunk, ekkor már volt egy 1 éves lányunk is. 2 hét után költöztünk össze, igaz akkor már vagy 10 éve ismertük egymást közös baráti társaságból. Most 7 éve vagyunk együtt és már van még egy 2 hónapos lányunk.

Fura, én nem vagyok ilyen nagy esküvő fun, de a szertartást végig bőgtem. Az első gyerek nem volt tervezett, a második igen (és még szeretnénk egyet).

Szerintem fontos, hogy az a két ember egy kapcsolatban egy irányba haladjon, akkor nincs gond.

2010. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ilyenekről már beszélgettünk. És egyikünk sem hagyná ott a másikat. Csak hát mégsem az a kezdeti húúú. szerelem.
2010. júl. 17. 16:34
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Akkor lehet hogy ez már csak egyfajta ragaszkodás?

mondjuk ellenőrizheted magadat. Pl. Menj el nélküle a szüleidhez vmilyen indokkal. Aztán várd ki mi történik. Ha hív , és nagyot dobban a szíved, akkor bezony még nem lanyha.

De megszokásból ,"csak mert már x éve együtt vagyunk" miatt felesleges akár házasodni is.

2010. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen, azok válaszát várod. Remélem segítettem!
2010. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Házasodni csak szerelemben szabad. Ez nálatok sajnos elmúlt az együttélés alatt. Várd meg, amig jön egy másik fiú és megérint a szerelem. De - az esetből tanulva - ne élj ele együtt a házasság előtt.
2010. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

szia!


Mi 5 es fel eve vagyunk egyutt 3 nap utan koltoztunk ossze.

En azt tudom mondani egyszer lent egyszer fent. En a csaladom helyett ot valasztottam nagyon szeretem . O egy olyan tipusu srac aki nem ugy mutatja ki ahogy en neha szeretnem. Ha beszel rolam a mennyasszonya vagyok.

most videken dolgoznak kevesebbet vagyunk egyutt telefonon nem tudonk sokat beszegetni. de a multkor a nap lementet neztek pesten egy hegyen a kollegaival es O engem felhivott pedig elotte beszeltunk... en ezekbol erzem hogy szeret, ejszakas voltam elvitt este reggel 6 ra vissza jott ertem...

En langoloan szeretem borzongok ha hozam er megcsokol...

remelem sose mulik el. Éppen a baba varas elott allunk varjuk hogy bekopogjon a golya hozzank...

Ha te nem igy erzel akkor az nem tul jo ...

de lehet csak egy kis tavolsag kellene .. remelem nem a megszokas kot ossze titeket es tenyleg O a parod!

a multkor arrol beszelgettunk ( o hozta fel hogy egyik este a munkatarsai azt kerdeztek ha mi szet mennek milyen maradna a kapcsolatunk erre O azt mondta hogy a legjobb baratsag.... mi ez ha nem szerelem ?

en szeretem boldog vagyok vele. es nem csak a sex kot ossze minket minden mas... Imadom.

na jo nem enyelgek itt :)

sok boldogsagot!

2010. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenéért kéne mindenkinek ugyanúgy éreznie? Miért kéne minden szerelemnek azonos hőfokúnak és stílusúnak lennie? Ráadásul amikor minden ember és minden pár egyedi...

Én azt tudom mondani, hogy láttam már olyan párt, akik éveken át falták egymást, borzongtak, szenvedély dühöngött, aztán a válásnál ugyanígy dühöngött a szenvedély, csak akkor nem szexben, hanem zsarolásban, öngyilkossági kísérletekben, gyerekrablási kísérletben testesült meg... És láttam olyan tartós és boldog házasságot, ahol nyugodtabbak, diszkrétebbek, reálisabbak voltak a felek, és nem cikázó szex-, vagy düh-villámokba érkeztek a vendégek egy-egy partinál.

És láttam mindkét féléből olyat, hogy a végén együtt maradtak és olyat, hogy széjjel mentek.

A szerelem pont attól csodálatos, és a házasság is, hogy nincsenek MINDENKIRE RÁHÚZHATÓ STANDARD mutatók és megoldások! Nem egy matematikai képlet, amit egyféleképpen lehet megoldani. Kérdező, szerintem ne aggódj, az idő majd eldönti.

2010. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Igazad van! :)
2010. júl. 17. 21:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Az igaz,hogy nem egyformák az emberek.Viszont az akkor sem mindegy hogy magában mit érez az ember mikor meglátja a párját.Közömbös marad,-hát jó,ha itt van hát itt van- vagy felcsillan a szíve.

Mi kilenc éve vagyunk eggyütt.Másfél év után költöztün kössze.Mikor elmúlt a lila köd akkor maradt a szeretet,ami a mai napig erősödik.Utána volt úgy két "laza" év,de azóta folyamatosan erősödik a szeretet.örülök mikor meghallom a telefonban a hangját,ha utcán találkozunk,úgy örülök neki mint mikor randiztunk,mikor megérkezik abba a társaságba ahol vagyok,nem ugrok a nyakába mint egy szerelmes csitri,de a szemem és a szívem felcsillan.

De gondolom érzed,hogy van-e még hasonló "fellángolás".

2010. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!