Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi volt a legnagyobb problémád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb problémád az esküvőd szervezésénél?

Figyelt kérdés
Hogy tudtad megoldani?
2019. nov. 15. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
A filozófia tanárom azért nem engedett át a vizsgán, mert nemi szar a házassága és szerinte hiba 20 évesen férjhez menni én pedig kitartottam a véleményem mellett. Ennél nagyobb nehézségem nem volt, és a nyanyának sem lett igaza, 15 éve élünk együtt a legnagyobb harmóniában. 😊
2019. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Pont akkor lett volna az Anikó show az RTL Gold-on.

Felvettük VHS-re.

2019. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Igazából egyikőnknek se volt fontos a házasság, úgy is lehet mondani, hogy beleszartunk magasról. Aztán így kb nulla motivációnk volt szervezni az esküvőt.

Végül bementünk egyik délután és megházasodtunk 2 tanúval, ez volt a megoldás.

2019. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fodrász találás. Elképesztően magas lovon ülnek a fodrászok itt a városunkban, pedig van rengeteg, de egyik bunkóbb, mint a másik. Természetes göndör hosszú hajam van, végül megmostam, szabad levegőn megszárítottam, beletűztük a fátylat, és kapják be. Szebb és természetesebb volt, mint bármilyen frizurázás.
2019. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán volt problémám, őszintén. A tánctanárunk két óra után egyszer csak nem jelzett vissza a következő alkalom időponjáról, és nem is reagált a megkereséseinkre, szóval őt majdhogynem utolsó pillanatban kellett leváltanunk, de szerintem jobban is jártunk, sokkal jobb fej tanárral találtuk ki végül a koreográfiánkat, és ez sem volt igazán probléma, két pillanat alatt találtunk tánctanárt a helyére.
2019. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem volt pénzünk. Úgy oldottuk meg, hogy nem volt nagy lagzi, csak egy vacsora. Nászút sem volt. 15 éve már ennek:)
2019. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Még szervezem.

A legnagyobb probléma a kötelezően meghívott emberekkel van. Vagyis csak egy gonosz, aljas perszónával, akit nem akarok ott látni, de muszáj volt elhívni.

Megoldás sajnos nincs rá, valószínűleg nem is lesz.

2019. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokat aggódtam, mert csak rövid idő (2 hónap) állt a rendelkezésünkre esküvőt szervezni és addigra telebeszélték a fejem azzal, hogy "minimum egy év kell rá, különben nem találsz szolgáltatókat/nem lesz mindenre időd". Szerencsére kiderült, hogy ez nagy marhaság, mert végül mindent sikerült időben elintézni. :)
2019. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Két nagy problémám volt, a többin megoldásra koncentrálva átsuhantam: egyik hogy a polgári végül nem itthon volt hanem külföldön, a férjem hazájában, mert az itthoni hercehurca túl bonyolult lett volna. Honosíttatni nem volt akkora történet szerencsére.


A másik hogy nagyon jól tudták benn a munkahelyen hogy házasodunk és hogy a férjem aki alig beszél magyarul, nem tud túl sokat segíteni, mégis megállhatatlanul tolták rám a munkát, utolsó hetekben jelentették ki hogy nem engednek el előtte 2 hét fizetetlen szabira.

Én hülye addig húztam az igát benn hogy "ne mondjanak rám rosszat", miután meg így kibabráltak velem csak a legalapabb dolgokat csináltam meg. Attól függetlenül semmi sem volt jó és a főnökömnek minimális türelme volt velem szemben.

Jól ott is hagytam a céget az esküvő után, ezt a bánásmódot nem fogadta be a gyomrom.

2019. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A probléma igazából én voltam. Nagyon nehezen hoztam döntést mindenben és amikor már a szekrényben volt a ruhám és a gyűrűink is, akkor kezdtem el újragondolni, hogy lehet nem is ilyen kellett volna. Utólag belátom, hogy az apró részletek csak nekünk fontosak és én azóta sem érzem csalódottnak magam a döntéseink miatt. Valami hülye pánikrohamok voltak csak ezek. :)

Szerintem a legfontosabb a jó szolgáltatók megválasztása. Az első fél órában éreztem, hogy a cm ua a helyzet és onnantól kezdve én semmilyen szervezési feladatban nem vettem részt. Csak akkor lépett oda hozzánk ilyen ügyben, ha muszáj volt. Pl. jelezheti e a vendégeknek, hogy indulunk öltözni!? Belefeledkeztünk a buliba... :D

Amit még problémának éltem meg az elején, a férjem családi viszályai. Erre igyekeztünk jól felkészülni szállásbeosztással, ültetéssel, de végül nem volt semmi gond. :)

2019. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!