Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Program 2,2.5 óra hosszára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Program 2,2.5 óra hosszára?

Figyelt kérdés

5 korul érkezünk a helyszinre, 7kor vacsi.

Amíg minket fenykepeznek, a vendegekkel mi lesz?

Lesznek kint könyöklők, pogi, ital.


A vendegkonyvünk fa szívecskék lesznek, amit majd aláírhatnak a vendegek, vicces pálcikás bajuszok, szájak, meg egy hobbifotós, aki csinál roluk képeket, mig a profi rolunk, meg egy másik ismerős, aki hivatásos bűvész.

85 vendég, nem fognak unatkozni?


2019. dec. 11. 23:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Voltunk esküvőn a nyáron, a pár lelépett fotózkodni, mi meg lestünk 1.5 órán át.... nem volt kellemes.

Mi ezt nem igy szeretnénk.

Mielőtt eltunnénk fotózkodni, ebben a 2.5 oraban benne lesz a gratulációk fogadása , es a csokordobás is.

2019. dec. 11. 23:48
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
A fotózás legyen előtte, szerintem bunkóság ennyi időre magára hagyni őket. Maximum egy óra férne bele.
2019. dec. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem így szeretnétek, akkor a szertartást vigyétek közelebb a vacsorához, és még előtte fotózkodjatok. Unatkozni fognak 2 órán keresztül, hiába van ott könyöklő meg bűvész.
2019. dec. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen esküvőn. Ha nincs ott egy talpraesett, nagyhangú vőfély, aki dirigálja a vendégeket, nem fognak a pálcikás bajuszokhoz nyúlni. Lődörögni fognak és halk beszélgetés lesz inkább, ami 2 órán át nélkületek elég uncsi. A bűvész a gyerekeknek oké, de a legtöbb felnőtt 2 pillantással elrendezi.
2019. dec. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez túl hosszú idő így. Fél óra- háromnegyed óra szerintem az, ami belefér. Nem vágyunk profi, beállított képekre, így nekünk a szertartás után lesz néhány kép, pl. a családokkal, barátokkal, meg a templomkertben néhány szebb kép kettőnkről. De aki olyan hosszabb fotózást szeretne, hogy 2 órán át tart, az legyen inkább az esküvő előtt valamikor.
2019. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5től 7ig, ebben benne a gratuláció, csoportképezés, és a csokordobás is.
2019. dec. 12. 13:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont elég idő, hogy leüljön a hangulat, míg távol lesztek. A bajszos szelfikhez is inkább hajnalra, némi ital után lesz kedve a násznépnek.
2019. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt is kalkuláld bele, hogy ha nagyobb esküvő, akkor a csoportképek önmagukban elvisznek egy fél órát, órát. Kreatívra nem marad sok idő és a násznép is magára marad, akik miattatok jöttek. Nekem eddig ennek minden esküvőn olyan hangulata volt, hogy megszakad az esküvő feeling. Utána nehéz ezt újra visszahozni.

Persze érthető és nyilván mindenki lefoglalja magát arra az időre, de én a mi esküvőnkön nem szakítanám meg az eseményeket ezzel. A fotós néhány beállított képet lő rólunk aznap csak kb. negyed óra alatt, egyébként más napon lesz a kreatívunk.

2019. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de én még sosem voltam olyan esküvőn, ahol jól kijött volna az, hogy az újdonsült házaspár otthagyja a násznépet, amíg fényképezkedik - különösen vacsora előtt. Mindenki a kaját várja már, a távolabbi rokonok/ismerősök kínos csevelyt nyomnak... A násznép nagy része ugyan próbálja magát elfoglalni, de mindig a türelmetlenkedők a leghangosabbak és elrontják a hangulatot a többieknek is.

Ha van lehetőség én csak röviden fotózkodnék aznap (max fél óra) és máskor csinálnánk egy nagyobb fotózást. A mi esküvőnkön pl. nekünk nagyon bejött az, hogy másnap tartottuk a kreatívot - a hangulat még megvolt, de a vendégek már távozóban voltak és nem igényelték a jelenlétünket.

2019. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem akarjuk mi sem magukra hagyni órákra a vendegeket.

5kor erkezunk a helyszinre, vacsora 7 vagy fél 8kor.

Ebben a 2 oraban benne lesz a gratuláció, a csokordobás, a csoportképek.

A kreativ nekünk következő héten kedden lesz, igy mi is csak pár beállítottat csinálunk a helyszínen. Nem 2.5 órára akarjuk oket magukra hagyni, csak kb fél órára. Kozben ott lesz a vendégkonyv, már tudnak csipegetni sósat, inni.

Az érkezés es a vacsi között lesz ennyi ido, nem a fotózás.

2019. dec. 13. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!