Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csajok! Miben voltatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miben voltatok a polgári esküvőtökön?

Figyelt kérdés

Jövőre házasodnánk össze de csak polgári esküvőt szeretnénk tartani és utána egy kis összejövetelt.

Itt tudom annyira nem számít a menyasszonyi ruha de azért illik normális ruhában lenni.

Nos,én találtam egy nagyon szép ruhát de nem fehér hanem világos rózsaszín. Szerintetek ebbel lehet menni? Nem ciki? Szerettem volna egy egyszerű menyasszonyi ruhát ami nem annyira habos-babos de nincs a méretemben és az ízlésemben. Ti miben voltatok?


2019. dec. 23. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én halványkék menyasszonyi ruhában. Abban legyél, amiben szeretnél, amiben jól érzed magad. Nem kell fehérnek lennie a ruhának, teljesen jó a rózsaszín. Sok boldogságot!
2019. dec. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én "igazi" menyasszonyi ruhában, olyan rendes habos-babosban, de nálunk utána egyből buli volt, nem csak egy csendes kis összejövetel.

Viszont egyetértek az elsővel, abban legyél, ami neked tetszik, amiben jól érzed magad. Egyébként csomó ismerősöm a sima polgári szertartás+állófogadás jellegű esküvőjére vagy fehér kosztümöt húzott, vagy egyikük pl a H&M-től rendelt egy tök szép menyasszonyi ruhát, semmi flanc, egyszerű fehér, a tetején egy kis csipkével, hogy azért mégis. Esetleg ha nem vagy elégedett a mostani ruháddal, ilyen területen is körülnézhetsz.

2019. dec. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Egy püspök lila alkalmi ruhába, amit azóta is használok különféle estélyekre.
2019. dec. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen szuverén, hogy miben vagy. Van aki farmernadrágban, pólóban volt. Sógornőm fekete nadrág fehér blúz pl. De olvastam olyat már itt, hogy van aki ugyanúgy felvette a habos babost,buli nélkül is. Szóval ahogy szeretnéd.
2019. dec. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fehér póló, kék farmer
2019. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Nekem nagyon tetszik a ruha amit választottam és a páromnak is,viszont nagymamám elég konzervatív ilyen téren..szerencsére sikerült leállítani.
2019. dec. 26. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát az én ruhám piros volt. Anyám morgott egy darabig, aztán hozott nekem egy piros cipőt.
2019. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!