Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltatok olyan lakodalomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok olyan lakodalomban, hogy nem volt vőfély és jó volt a hangulat?

Figyelt kérdés
Minden honnan ezt hallom, hogy kihagyhatatlan, mert nélküle unalmas lenne a lakodalom... De csak olyanok mondják, akik csak olyan lagziba voltak ahol volt vőfély, vagy ceremónia mester. Azok véleményét nem is kérem akik nem voltak még ceremóniam. vagy vőfèly nélkülibe.

2019. szept. 11. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk nem volt. De a baratok gondoskodtak a jo hangulatrol, m keszultek meglepivel:). Nagyon jo volt. Igag, mi nem voltunk sokan, kb 30an.


De a meglepi nelkul sem lett volna rossz az eskuvonk azert! Nagyon szep es meghitt volt. :)


Ha vkinek a hatalmas felhajtas a szive vagya, sok vendeggel, akkor mindenkepp ajanlatos ceremoniamestert hivni. Nelkule lehet, h tenyleg ellaposodna a buli, m az emberek csak koszalnanak, bealudnanak a kajakomatol stb. Kell vki, aki felrazza, iranyitja a bandat.

2019. szept. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én olyanon voltam, ahol az esküvőszervező látta el ezt a feladatot. Tehát klasszikus vőfélyes pillanatok nem voltak. Kis esküvő volt, vacsorával, nekem nem hiányzott az ökörködés. De elhiszem, hogy valakinek ez unalmas, mert ahhoz van szokva.

Hány főt hívnál meg? Milyen stílusú lenne az esküvő?

2019. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hangulat miatt kell. Legalábbis nem csak amiatt. A násznép magától is tud hangulatot csinálni. Azért kell, hogy legyen egy úgymond bennfentes ember aki ismeri az egész nap menetét, irányítja a násznépet stb. A saját családomból kiindulva káosz lett volna, ha nincs ott valaki aki tudja a “menetrendet".Nékünk a dekoros maradt ott és vállalta a szerepet. Én a saját esküvőmön nem szerettem volna pl kiállni mindenki elé, meg ordibalni, hogy figyeljenek, sem pedig 5x elmomdani hogy mikor mi következik. Meg lehet oldani nélküle is de én ezen nem spórolnék.
2019. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Tesómék esküvőjén fele annyian voltak, mint a miénken, de náluk is volt vőfély. Vagyis inkább ceremónia mester. Rá mindig mindeki fogyelt. Elmondta mikor mi következik, mi az ifjú pár kérése stb. Ha van bárki a családból aki szívesen szerepel, ő is megtehi ugyanezt, de így nem lehet önfeledten ünnepelni, ha közben ez a dolgod. De ez csak az én véleményem. A vőfély már rég nem arról szól, hogy egy népviseletbe öltözött hülyegyerek vagy öregember szánalmasabbnál szánalmasabb poénokat mond, meg hülye játékokat talál ki.
2019. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Van olyan esküvő, ahol nincs menetrend és terelgetés. Ahol én voltam ott volt a ceremónia, utána csokordobás, aztán kimentek fotózkodni. Utána volt a kaja és tánc. Konkrétan semmit nem kellett terelgetni, ugyanis nem volt miért. Kb mindenki tudta a dolgát. Én nem gondolom, hogy olyan elengedhetetlen lenne egy kicsi lagziba a terelgetés miatt.
2019. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régen szerettek az emberek mindent kézben tartani. A sütiket is otthon sütötték stb.. Van aki a dekorációt is maga csinálja. Nem vagyunk egyformák. Én pl. nem vagyok hajlandó odamenni reggel korán, hogy a díszítéssel babráljak, sőt a virágokat és tortákat is odahozták. Ugyanilyen ez is, engem nem érdekelt tesóm esküvőjén, hogy merre van a házasságkötő, utána gratulálunk e vagy majd csak ha visszamentünk a lagzi helyszínre, mikor kell átadni az ajándékot, mikor lesz pontosan a menyecske tánc stb. De én sem mondom, hogy vőfély nélkül nem lehet esküvőt tartani.
2019. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk nem volt, én nem is szeretem, nagyon keretek közé teszik a folyamatot szerintem, a verselés se tetszik, a játékok sem...

120 fős esküvőnk volt, nem hiányzott a vőfély.

Nem kell terelgetni a násznépet, nem birkák..

2019. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!