Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kértetek esküvőszervezőt? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kértetek esküvőszervezőt? Ha nem leírnátok légyszi mi mindent kell egy esküvőre előkészülni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak nővéremékből tudok kiindulni,mert nekem még nem volt,de az tuti h. le kell beszélni az dátumot a pappal és a házasságkötő teremmel, utána jöhet a helyszín, kaja, zenekar, násznagy,ruhaintézés, meghívók,ha tudjátok mit szeretnétek akkor a nászajándék kérés(tesómék kikötötték h. pénzt szeretnének és akkor azt vesznek amit akarnak),persze ettől függetlenül volt aki mást adott,de vannak akik utálvűnyokat adnak, vagy íratnak egy listát és a vendégek megbeszélik h. ki mit vesz meg.)Virágcsokor, fodrász, kozmetika...Ez csak rajtatok múlik h. mit szeretnétek, ha csak kis esküvő,akkor a templom és a házaságkötő kell.
2010. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Időpont, ruha (menyasszonyi, menyecske, harisnya, cipő, ékszer), vendéglő (kaja, pia), sütemény, torta, zenekar, virágok, kitűzők, diszítés, meghívók, tanúk, esetleg autó. Ha vidékiek a rokonok, akkor szállás. Esetleg vőfély. Ja, smink, frizura. Koszorúslányok, azoknak ruha, virág. Gyűrűk, gyűrűpárna, gyűrűhordó kisgyerek.

Lehet még cifrázni, de kb. ennyi.

2010. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lesz esküvőszervező.Imádok szervezkedni,van még egy évem is rá.Szerintem így is ki lehet fogni akciókat.Én szerettem ezzel foglalkozni.Jelenleg a fő téma nálunk:mennyit tudunk rááldozni,kb hány főt hívnánk meg.Ha ezek megvannak még ősz elején helyszín foglalás,pappal beszélés.A polgárira előtte 6 hónapnál korábban nem lehet "jelentkezni".Fontos,hogy a helyszín meg legyen időben,mert fő szezonban hamar elkapkodják a jó helyeket:)Utána a többit szép fokozatosan,a fontosabb dolgokat persze minél hamarabb.
2010. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Idegyűjtöttem Neked a legfontosabb dolgokat:

Menyasszony:

menyasszonyi ruha

menyasszonyi ruha anyaga, varratása

menyecske ruha

menyecske ruha anyaga, varratása

kiegészítők (fejdísz, fátyol, kesztyű, fehérnemű, cipő, táska, ernyő)

frizura, smink, manikűr,

koszorúslány ruha


Vőlegény :

öltöny, mellény

ing/ek

kiegészítők (öv, cipő, nyakkendő)


Esküvő:

jegygyűrűk, gyűrűpárna

meghívók, ültetőkártyák

köszönőajándék

vendégkönyv

legénybúcsú

leánybúcsú

esketési költségek (anyakönyvezető, templom)

terembérlet


Szolgáltatók

esküvőszervező

fényképész

videós

zenész, zenekar

vőfély, ceremóniamester

tüzijáték esetleg


Virág, dekoráció:

menyasszonyi csokor, dobó csokor

nyoszolyólányok csokrai

kitűzők

virágdísz az anyakönyvezetőnél, a templomban

lufi dekor,

székselyem hanagyon akarsz

terem dekoráció

autódísz

asztaldísz,

főasztal díszítése


Vendégség :

esküvői menü

italfogyasztás (üdítő, kávé, sör stb.)

rövid italok - általában nincs benne az alap italfogyasztásban

sütemények (édes, sós)

menyasszonyi torta

egyéb torták

felszolgálási díj


Szállás, utazás :

esküvői jármű az ifjú párnak

vendégek szállítása


röviden ennyi,asszem..nem tudom,neked mennyi időd van szervezkedni,de szerintem olcsóbb ha magad és a párod ileltve pár kedves családtag és vagy barát besegít..italoknál pl italnagyker árait figyeljétek, vagy a nagyobb üzletek pl tesco akcióit,és apránként vegytek meg..én így csinálnám legalábbis... meg persze a szervezkedésbe egy kis öröm,szórakozás is van szerintem:)

sok sikert, és sok boldogságot:)

gratulálok:)

(és irigyellek:D)

19 L

2010. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöma tartlmas válaszokat és a gratulációt bár igazból még egy kicsit odébb lesz csak érdeklődtem
2010. júl. 22. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!