Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Magyarországon mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyire "divat" esküvőszervezőt fogadni?

Figyelt kérdés
esküvő szervező szeretnék lenni,de sokaktól azt hallottam,h Magyarországon nem kereset szakma,inkább külföldön.Ti fogadtatok vagy fogtok fogadni?? :)
2011. jan. 11. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Most kevesen fogadnak, hiszen nincs rá pénzük az embereknek. Talán később máshogy lesz. Nem egy életbiztosítás, az tény, már csak azért sem, mert rengetegen akarnak ilyesmivel foglalkozni.
2011. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hello! Most volt az esküvőnk. Én ha tehettem volna, fogadtam volna esküvőszervezőt. De ők csak saját szolgáltatókkal dolgoznak, ami baromi drága. A mi költségvetésünk 1 millió forint (70 fő) volt, amiért nagyon sokat spóroltunk. Nem adok ebből 100.000 ft-ot esküvőszervezőnek, inkább megcsináltam magam. 22/L
2011. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerni kell sok éttermet, virágost, fényképészt, videóst, kellékest, esküvői ruha kölcsönzőst, hogy tudjál ajánlani, és a megbízó tudjon választani közülük. Sok mindent neked kell megoldanod, pl a helyszín választáskor a és B tervet kell csinálnod, ha rossz idő van és nem tudják megtartani kint az esküvőt, kell egy fedett helyiség is a közelben, stb....stb. Szóval bonyolult, és nagy precizitást kívánó szakma.
2011. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem fogadtunk, nem is lett volna rá pénzünk. De amúgy sem akartuk túlszervezni.

Kicsit tehetősebb körökben biztos lenne rá igény.

2011. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi beszéltünk egy esküvőszervezővel, mert vidéken lesz a lagzi, mi meg Pesten élünk, és elég drága innen oda szervezni. Mi kértünk tőle szolgáltatókat, közülük választottunk.Valójában ő azért felel, hogy aznap ne nekünk kelljen rohangálni, hanem mindenki időben a helyén legyen. Meg elintézi a díszítést meg leszedést. Mindezt 50.000 ft-ért. Ú

2011. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs.

Szóval úgy voltunk vele, hogy inkább kifizetjük, mert lejárkálni sokkal drágább lenne.

De még nem tudom mondani hogy megérte-e, mert csak májusban lesz :)

2011. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ!! :)

Az utolsó válaszolónak pedig sok boldogságot kívánok!! :)

2011. jan. 12. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!