Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Munkatársak meghívása esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatársak meghívása esetén a párjukat is illik meghívni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 09:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
ja
2020. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hová?Ezt írhattad volna!


Ha pl. esküvőre, akkor egyáltalán nem törvényszerű. A mi esküvőnkön ott voltak a kollégák,a párjaik nélkül. Mi vendégül láttuk Őket, de az egyik kolléganőm csak szák családi összejövetel keretében szervezte, Nekik csak a szertartáson voltunk ott. Szintén a párunk nélkül.

2020. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
#szűk családi körben
2020. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Ha engem hívnának esküvőre, de a páromat nem, szerintem el sem mennék. Eleve sok unalmas pontja van egy lagzinak. Nem megyek ilyen helyre úgy, hogy nincs kísérőm.
2020. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Más a lagzi és más az esküvő. Az esküvő hivatalos szertartás, és oda elég meghívni a kollégákat, párjuk nélkül.A lagziban mulatáshoz bizonyára hívják a párokat is, az természetesebb, bár manapság nem hiszem,hogy anyagilag sokan megengedhetik maguknak,hogy egy egész kollektívát a párjaikkal vendégül lássanak.
2020. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem illene. Én se mennék, ha csak engem hívnának.
2020. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem feltétlenül kell. Ha ismerem, akkor nyilván. Viszont, ha nem, akkor az nekem annyira nem szimpatikus. Voltam már több esküvőn is, munkatársakén is és nagyon kevés olyan eset jut eszembe, ahová párral lettünk meghívva. Egy munkahelyi közösség vagyunk, barátok stb., valahogyan az volt a magától értetődő, hogy csak mi vagyunk ott és akkor beszélgetünk, szórakozunk stb. Ha mindenki hozta volna a párját (akiknek ehhez semmi közük nincsen, mármint nem ismerősek), akkor mindenki csak a saját párjával foglalkozott volna.
2020. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem kell feltétlenül. A kollégák eleve egy közösség, az én párom pl. nem is ismeri a kollégáimat, hülyén érezné magát végig ott ülni egy társaságban. Persze, el tudok képzelni olyan munkahelyet, ami mondjuk nagyon családias, kevesen is vannak és mindenki ismer mindenkit, a párokat is.

De mondjuk nálunk nem szokás a kollégákat a lagzira is meghívni, csak a szertartásra.

2020. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Akinek nem szívesen hívnám meg a párját, azt magát sem szívesen hívnám meg, mert nem elég közeli számomra.

Jelentette már egy ilyen húzás a barátság végét baráti körben. Szerintem semmi értelme ennek a "te jöhetsz, de a csajod/nőd nem" dolognak. Oké, hogy a te napod, de undok, görény dolog. Ha fontos nekem, hadd hozza azt, aki neki fontos. Ha meg nem fontos, ő se jöjjön.

2020. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*pasid/nőd
2020. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!