Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan illik ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan illik ilyen esetben kioltozni? Illetve illik vinni valamit?

Figyelt kérdés
Kis polgári esküvő lesz, én leszek az egyik tanú. Ruhám már van, de pl a hajammal mit csináljak? Illetve naszajandekot kell vinni, vagy azt majd ha lesz nagyobb esküvő? Állítólag szeretnének majd.

2019. okt. 25. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanúként szerintem illik vinni valamilyen jelképes ajándékot. A hajadat szerintem szárítsd be szépen, vagy csinálj magadnak egy kontyot. Fölösleges túltolni.
2019. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Két tanús esküvőm volt. A húgom volt a tanúm, felvett egy csinosabb ruhát, a haja nem volt extrán megcsinálva. Nekem se volt frizurám, csak kicsit jobban odafigyeltem, hogy szépen legyen megszárítva. Ajándékba egy párkapcsolatokról szóló könvet hozott. A férjem tanúja pl semmit, de nem is éreztük, hogy kellett volna.

(nálunk is volt később templomi, meg egy kisebb ünneplés, akkor mindketten hoztak nagyobb ajándékot)

2019. okt. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!