Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Előfordult már veled, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled, hogy meghívtak egy esküvőre, de nem mentél el rá?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az oka?

2020. febr. 2. 14:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Külföldön tanultam, nem éreztem olyan közeli rokonnak, hogy emiatt hazautazzak.

A mi esküvőnkre páran betegség miatt nem jöttek, volt, aki külföldön volt (de mielőtt kiutazott, átjött gratulálni egy borítékkal), volt, aki megmondta, hogy nem utazik 200km-t, meg olyan is, akinek a testvére is pont aznap házasodott.

2020. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%
Engem hívtak, a páromat nem. Aztán még nekik állt feljebb, mikor mondtam, hogy ha annyira a barátjuk lennék, nem szarrágóskodnának a +1 főn csak azért, mert nem évek óta vagyunk együtt. Konkrétan azért nem hívták meg... Onnantól nem volt a barátom az az ember. És a saját esküvőmön sem volt neki helye.
2020. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Esküvőre szívesen elmegyek, de lakodalomba nem. Egyszerűen rosszul vagyok a mulatóstól, töltött káposztától, a csatakosra izzadt táncolóktól. :( Már a meghívásnál tisztázom, esküvő után-lakodalom előtt, vagy előtte pár nappal odaadom a borítékot, esküvő után meg lelépek.
2020. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 acelsziv ***** válasza:
72%

Engem hívtak esküvőre és számítottak a bőséges baksisra is tőlem. Csak épp az esküvőtmegelőző időszakban annyira mocsok módon viselkedtek, hogy elmentem a szertartásra, gratuláltam, aztán sarkon fordultam és azóta sem hallottak felőlem. Természetesen a baksist nem kapták meg.

Érdekes. Vették az üzenetet. Azóta sem kerestek, pedig ennek már sok éve.

2020. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem szeretem az esküvőket. Legalábbis az ilyen hagyományos, rikoltozó vőfélyes, mulatós lagzikat.
2020. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Igen, távoli rokon volt és egyszerűen nem volt kedvem hozzá.
2020. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%
Picit a párhoz képest luxus esküvő volt. Elmentünk kisvonattal egy gyönyörű erdei kastélyba ahol meg térerő se volt. A pár fizette a kisvonatot a szállást. Mi 5en lettünk volna tesóm pasijával együtt 4 ágyas szobák voltak csak így én egy idegennel (amúgy nagyon jo barátom, de senki nem tudta) lettem összerakva +lett volna egy harmadik srác is. Aki el se jött,ültetési renden ott volt egy lány akit fel akartam csípni de ő sem jött el.
2020. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
20%
7es vagyok : Okok lehet nem értek rá sokan,de a lány tipikus aranyásó pasi mos főz takarít fizet mindent 3x annyit keres mint a lány. A pasi "kis bolond" neki gyerek kell. A luxus lagzit is a lány tervezte. Volt is balhé ki mennyit adjon bele
2020. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

Csak pár esküvőre hívtak eddig, ezeken ott voltam.

De simán el tudok képzelni olyan helyzetet, hogy ne menjek. Pl. messze van és annyira nem közeli barát/rokon, hogy rászánjak egy egész hétvégét vagy épp elutazunk, amit már egy éve szervezünk...

2020. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Igen előfordult. Közeli rokon volt, az oka az volt, hogy nem voltam kíváncsi a rongy rázásra. Ja ilyen kettő is volt.
2020. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!