Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvő ebéddel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvő ebéddel vagy vacsorával, szűk családi körben, lagzi és buli nélkül? Akik így tartották részleteznék hogy zajlott?

Figyelt kérdés
Hány fős volt a vendéglista, meddig tartott az esemény? kb. mennyiből hoztátok ki? stb.
2020. márc. 2. 10:26
 1/7 anonim válasza:
100%
Tesóméknak ilyen volt, kB. 25 fő szűk szűk család, ha jól emlékszem 4 körül pénteki napon volt az esküvő, utána étteremben vacsora és kB. 8 körül oszlás. Ugyanúgy volt menyasszonyiruha, torta meg szépen díszített terem. Azt mondták, hogy az étteremben nem kellett 200 ezret sem fizetni. De ez vidéki kisváros.
2020. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Mi 10-en voltunk. Fotozas, ceremonia, vacsora. Ennyi :D Kb. 200ezerbol kijott minden 😁 En nem nagy eskuvoi hacukaba mentem, hanem feher, rovid, fodros ruhaba, ami nagyon szep volt. Volt kis pocakom mar akkor a babaval, de nem nagy 😁
2020. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hja es reggel 7-8korul mentunk fodraszhoz, utana felutaztunk a fotozas es ceremonia helyszinere (1oras ut), ott elkeszultunk, delutan kettore mentunk fotozkodni, fel negykor talalkoztunk a tobbiekkel, negykor osszehazasodtunk(kb. fel oras volt), utana mentunk vacsizni, ott beszelgettunk es ennyi :)
2020. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Off, a 62% válaszában mi volt a kivetnivaló?
2020. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én mindenkijére adtam egy zöld kezet, hogy ellensúlyozzam
2020. márc. 2. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:

A polgárit csak 2 tanúval tartottunk, a templomink volt ilyen kis szűk körű. Délután 4-kor kezdődött, 13 vendéggel (kb a dupláját hívtuk, ennyien jöttek el). A szertartás után volt kis fotózkodás, beszélgetés, majd a vendégek elindultak az étterembe. Mi még maradtunk kb 15 percet a templomnál fotózkodni, aztán mentünk mi is a vendégek után. 6-kor kezdődött a vacsi, utána kis beszélgetés/levegőzés/dohányzás, 8 körül hozták a tortát (lagzit nem akartam, de menyasszonyi tortát igen), majd megint kis beszélgetés, és 10 körül már ment is mindenki haza.

Mindennel együtt 580 ezer volt. Az étterem mindennel és borravalóval együtt 250 ezer, fotós 130, a maradék 200 meg erre-arra elment. Mondjuk a férjem gluténérzékeny, így a 40 szeletes torta 50 ezer felett volt, ez nyilván jóval olcsóbb, ha mint ételallergiás. Van, aki ilyen kis létszámhoz meghívót meg köszönőajándékot sem csináltat, nálunk a férjem ragaszkodott mindkettőhöz, ez 20+14 ezer volt.

2020. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy kicsit más lesz, mint amire számítasz, de azért elmondom, nekünk milyen volt, hátha hasznos.

22-en voltunk. Kibéreltünk egy kis panziót, gyönyörű, eredei környezetben - itt volt a szertartás is, illetve a vacsora. Nem tudom, meddig tartott, mi 10-kor mentünk aludni - akkor még volt, aki ott maradt beszélgetni. Aki tudott, ott is aludt, másnap reggel pedig közös reggeli volt. Volt dekor is, szép menyasszonyi ruha, lakodalmi vacsi, köszönőajándék, torta, menyecskeruha, stb. Kb 1M forint volt (ennek a fele volt a helyszín), szóval ha úgy vesszük, vendégarányosan sokkal jobban megérte volna egy nagyobb esküvő, de mi nem a pénz miatt csináltuk, hanem inkább a meghittségen volt a hangsúly: távol a várostól egy gyönyörű helyszínen a szeretteinkkel közösen, mint egy családi üdülés keretében ünnepeltünk. (Buli meg ilyesmi meg azért nem volt, mert nem vagyunk nagy bulizósok.)

Szóval ez volt. Azt gondolom, a legtöbbeknek ez nem preferált esküvő, mert álatlában aki hétszámjegyű összeget költ, szereti nagy esküvőre költeni; aki pedig a kis, lagzi nélküli esküvőt választja, igyekszik minél egyszerűbben, kevés szervezést igénylő megoldást választani; de mi így szerettük volna, és nem is bántuk meg. :)

2020. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!