Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen női ruha illik legjobba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen női ruha illik legjobban egy esküvőre + lagziba?

Figyelt kérdés
mert 2 hét mulva megyek, de nem tudom mit vegyek fel. az a helyzet, hogy a rokonaimat, akikkel találkozni fogok, már évek óta nem láttam, mert külföldre kerültem, de szeretnék mindenkit elkápráztatni, mert mikor utoljára találkoztunk kövér voltam, rövid hajú, szemüveges. most viszont vékony, csinos, edzett, hosszú fekete hajú. szóval valami nagyon ütős ruhaféleség kellene, amivel mindenkit elkápráztatok. vélemény?
2010. júl. 26. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom hol laksz, de a Nyíregyházi piacon nagyon szép ruhákat lehet kapni (estélyiféléket) nagyon jó áron.

2010. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én esküvőre kosztümöt vennék fel, vacsora után meg átöltöznék egy szép estélyibe. De ez attól is függ, hogy mennyire lesz puccos ez a lagzi, már ha érted hogy gondolom. De mindenképp olyat választanék, amelyben jól érzem magam, s kényelmes. az első voltam
2010. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami szép szatén jellegű ruhát vennék fel a lagzira, ami kiadja az alakot.A szatén olyan fényes, h arra nem lehet nem odafigyelni. A szép pezsgőszinek, kihangsúlyozzák a hajadat is. Csak arra vigyázz, h ne öltözd túl a menyasszonyt, az illetlen és tapintatlan dolog.
2010. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Világos szinű / krém, barack, türkiz kék stb./ ruhát, ami jó kontrasztot teremt a hajad szinével és testhez simulót, amely az alakot hangsúlyozza, mindezt visszafogott eleganciával, valami szép ékszerrel,bizsuval.Hozzá egy szinben harmonizáló kabátkát estére.
2010. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell átöltözni, minek bonyolítani az életedet. Koktélruha vagy kisestélyi, bármilyen színben, ami jó áll, kivéve: fehér, piros/bordó. Fekete csak nagyon indokolt esetben legyen, és vagy rövid legyen, esetleg világos blézerrel vagy blúzzal kombinálva, vagy ha hosszú, mindenképpen élénk színű/mintájú felsővel viselendő.
2010. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
ui: monjduk az esküvőn általában a menyasszony kápráztatja el a rokonságot, és őt illik csodálni
2010. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

meg kéne kérdezni a rokonokat,ők miben jönnek mert ha falusi lakodalom, akkor nem biztos hogy estélyi az alkalmas.

én az esküvőre egy szép testhez símuló ruhát vennék, pl fényes spagttipántos fekete, piros, püspöklila vagy sötét türkiz koktélruhát, kis boleróval, nagyon szép ékszert, de estére átöltöznék egy lenge, nyári ruhába. Készülnék arra is, hogy hűvösben mit terítsek magamra, pl. stóla.

Ha te vagy a legcsinosabb ( a menyasszony után) az jó, de ha túlöltözött vagy az egész rokonsághoz, az gáz. Ezért én minél teljesebb felmérést végezné a vendégek közt, ki miben jön, és a menyasszonyt is kifaggatnám, pontosan milyen lesz, hol lesz az esküvő és a lakodalom.

2010. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ez milyen? De templomba boleróval


vagy [link]

2010. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem régen voltam esküvőn. Meg is lepődtem, nagyon sok nő mini ruhában volt. És, itt nem a térdig érőre kell gondolni. Akik kosztümben voltak, nekik sem ért a szoknya térdig. Szóval, én valami rövidebb ruhát ajánlok. csak vigyázz a színre. Láttam olyat, akin vmi hawaii mintás volt, az csúnya volt, rikított. Sokakon volt vajszín, kék, szürke, lila.
2010. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én a helyedben ilyesmit választanék:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


mondjuk valami szép világos színben,ami kiemel, lágy esésű és nem túl kihívó,de mégis csini!

2010. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!