Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok ajánlani Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani Budapesten vagy Pest megyében varrónőt, aki vállal menyasszonyi ruha varrást és jó árban dolgozik?

Figyelt kérdés

2020. márc. 29. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Miaz hogy jó árban dolgozik? Ne legyél már kicsinyes, add meg a módját a lagzidnak!
2020. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ara Online Menyasszonyi ruha és kellék szaküzlet, Pomáz

[link]


Csak ajánlani tudom őket.

2020. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ajánlást, írok nekik! :)


A jó ár a megfizethető, reális összeget jelenti nálam. Egyszer megy férjhez az ember lánya, de nem érzem magam kicsinyesnek azért, mert annyit szeretnék fizetni a ruháért amit meg is engedhetek magamnak e téren.

2020. márc. 29. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyel hasznaltat. Ovod a penztarcad es a kornyezetet.
2020. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2020. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kölcsönözni szerettem volna, de a molett testalkatú nőkre, mint én is vagyok, alig van szalon, amiben van plus-size kollekció, pláne, ami a stílusomnak is megfelel, nem hiába szeretnék varratni. Próbálkoztam vele.

A használtan vett ruhával szintén ez a gond. Ha egy ruha túl nagy, vagy túl kicsi, akkor gondban vagyok, mert nem lehet akármennyit bevenni belőle vagy bővíteni rajta.

Ötletnek jó, csak nem nekem. Piszok nagy mázli kell ahhoz, hogy egy olyan ruhát találják, ami stílusilag, méretben és árban is megfeleljen.

2020. márc. 29. 22:29
 7/8 halasyemke válasza:
Keresd a neten Fanny Fashiont - Dévényi Fanny csodaszép és igényes ruhát tud készíteni neked. Számtalan molett menyasszonya volt már.
2020. márc. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rieder Áginál varrattuk, Bp. VII.

Nagyon meg voltunk elégedve.


[link]

2020. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!