Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vendégként milyen ruhád volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vendégként milyen ruhád volt?

Figyelt kérdés

Már 1,5 hónapja nézelődök ruhaügyileg, a párom édesapja fog esküdni, de egyszerűen az Istennek sem találok az összes kritériumnak megfelelő ruhát. Amik szépek lennének, mind fehérek vagy feketék. Plusz, az is megnehezíti a dolgom, hogy nagyon vékony vagyok, elég kicsi a mellem és a legtöbb ruha típus ezért nem áll rajtam jól.


Ha tudtok, esetleg linkeljetek már képet, hogy kb. milyen ruhátok volt.


2020. máj. 23. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét az orsayban,nekem 2 ruhám is onnan van.
2020. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Mi a baj a feketével?

Én azt veszek fel mindenhova. Van egy fekete koktélruhám, fekete blézerrel tökéletes esküvőtől temetésig mindenhová.

2020. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt hallani, hogy a fekete tabu esküvőn, hisz az a gyász színe és evégett nem illik egy efajta boldog ünnepélyre.
2020. máj. 23. 16:45
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán értem, attól, hogy vékony és kismellű vagy, szinte bármilyen koktélruha vagy elegánsabb ruha jól állhat, a túl szűk és dekoltált fazonokat kerülném, de ennyi.
2020. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt: [link]
2020. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
#2 esküvőre nem illik feketét és pirosat venni. Mármint ha egyszínű a ruha.
2020. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Az Orsayt én is tudom ajánlani, nagyon sok szép alkalmi ruhájuk van. A legutóbbi esküvőn amin vendégként voltam, egy hosszú sötétzöld ruhám volt, az azelőttin pedig egy szintén hosszú lila. Arra figyelj, hogy se fekete, se fehér és piros ne legyen.
2020. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyszínű fekete nadrágban és blúzban voltam.
2020. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy alkalmi, de laza overál nagyon csinos tud lenni egy magassarkúval.


[link]


Én ilyesmi fazont választanék, nincs olyan szép lábam,hogy egyberuhát válasszak :D

2020. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"Mindenhol azt hallani, hogy a fekete tabu esküvőn, hisz az a gyász színe"

És akkor ha végignézünk egy estén a színházban, operában a nézők között, akkor a közönség 80%-a gyászol, azért van feketében? Ugyan már.

Ez a fekete tilos dolog ritka nagy hülyeség. Pláne, ha színes kiegészítőkkel veszed fel. A "fehér tilos" még valahol érthető...

Arra figyelj, hogy ne öltözd túl a menyasszonyt, mert azt valóban nem illik. Tehát, ha ő koktélruhában lesz, akkor semmiképp ne vegyél fel hosszú estélyit (tök mindegy milyen színe is legyen). Illetve lehetőleg ne legyen túl rövid és túl dekoltált, mert azt sem illik.

Itt kb. bármelyik jó: [link]

2020. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!