Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az elítélendő, ha nem szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elítélendő, ha nem szeretnék az esküvőmkor ceremóniát?

Figyelt kérdés

Csak sima polgári eskövő lenne, a városházán aláírnánk és ennyi.

Utálom a felhajtást és a tömeget.


A párom is valószínű belemenne.


Ez túl minimalista, igénytelen?



2020. máj. 24. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Már miért lenne az?

Nem

2020. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Olyan esküvőt tartasz, vagy nem tartasz, ami neked, illetve nektek megfelel. Viszont én ebben a "valószínű belemenne" dologban nem lennék annyira biztos. Mindenképp megbeszélném vele és ha ő nagy felhajtást akar, megpróbálnék valami köztes megoldásra jutni hogy neki és nekem is jó legyen. Mivel nem csak a te esküvőd, hanem az övé is.
2020. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

**Javítás. A valószínű belemenne dolgot azért mondtam valószínűnek, mert még nem kérdeztem tőle, nem azért mert ő nem tudja.


Amikor korábban beszéltük akkor már mondta, hogy nem akar vendégeket. Szóval ebből arra következtetek, hogy belemenne.

Nyilvánvaló, hogy együtt döntünk majd. Most csak az én érzéseimet írtam le egyelőre.

2020. máj. 24. 22:35
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Semmi gond ezzel, a ti döntésetek, ha így akarjátok, a lényegen nem változtat egybe fogtok kelni, ez a lényeg, a többi csak körítés.
2020. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Nemhogy elítélendő, támogatandó. Nagyon jól teszitek, hogy nem dőltök be a marketingnek, és a sok csicsának!
2020. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Templomira gondolsz? Egyaltalan nem kotelezo eleme az eskuvonek. En sem akarok, mivel nem vagyok vallasos, elrohognem magamat, mikozben a pap szovegel Istenrol. Polgari eskuvo utan viszont tartanank valami osszejovetelt a csaladdal, baratokkal valahol, ennyi.
2020. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy, teljesen a ti döntésetek, hogy mit szeretnétek.
2020. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy nektek jó, úgy jó. Csak rólatok szól!!

Nem is érdemes kérdezni róla 🙂

Ha valakinek nem tetszetek, hát az ő bajuk. Ennyi 🙂


Én amúgy meg pont ezt a polgári részt hagynám ki, mert visszataszítóak az anyakönyvvezetők számomra. Főleg zászlózás miatt... Totál nem érdekel a házasság jogi, államra tartozó része.

Szóval terveim szerint csak aláírjuk a papírt két tanúval, még csak ki sem öltözünk, meg semmi, aztán majd valamikor, egyszer tartunk egy bulit a családnak, ahol lesz egy nem állami, sem egyházi, de hitelesnek ható szertartásvezető személy, magyar zászló nélkül, aki jelképesen összead minket egy jelképes és jól kinéző szertartáson.


Szóval ilyet is lehet, ha én a jövendőbelimmel egyetértek ezzel. Nincs kikötés. Ez a szerelmetek napja. Csak ti döntitek el, hogy milyennek szeretnétek.

2020. máj. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekünk csak polgári lenne, de nem Magyarországon, mert azonos neműek vagyunk így ott nem legális.
2020. máj. 25. 00:25
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk azt figyeltem meg, hogy fiatal pár, elmennek x évig dolgozni külföldön, összeszedik a pénzt, rendeznek egy 300+ fős esküvőt, aminek a költségét a vendékeken verik le. Szerintem ez időköltséges, pénzköltséges, álszent. Így ha neked őszintén jön a késztetés, hogy ne csinálj nagy felhajtást, akkor ne csinálj csak azért mert "az a szokás"
2020. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!