Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az Ázsia centerben lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Ázsia centerben lehet kapni menyasszonyi ruhát, ha igen milyen minőségűek és milyen árban mozognak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Nem lehet kapni

Max menyecske ruhát

2020. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi ruhát lehet kapni, még fehéret is. De kifejezetten menyasszonyi ruhát nem, legalábbis én még nem láttam. Egy alkalmi ruhám van onnan, 16 ezer forintba került. Minőségéről nem sokat tudok mondani, egyszer volt rajtam egy esküvőn, azt kibírta, azóta a szekrényben áll.
2020. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még 2 éve lehetett kapni, volt ott egy bolt ahol menyasszonyi és menyecske ruhát lehetett venni. Keress rá: Maggie Bridal Esküvői Ruhaszalon

Találtam egy ruhát ott ami közel volt ahhoz amit elképzeltem, de majdnem 200 ezer forintba került. Drágálottam, és nem azt választottam. A lány, aki ott volt szinte egyáltalán nem tudott magayrul, így a kommunikáció elég nehézkes volt. Azóta lehet hogy válatozott a helyzet.

2020. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!