Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen áron lehet az ázsia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen áron lehet az ázsia centerben esküvői ruhát venni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 22:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
7%

Humor kategória? :) Ázsia centerbnen egy bugyit nem vennék, akkor már jobb, ha fehérneműben mész...

jéézusom..milyen emberek vannak.

2009. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
91%

szerintem vannak jó cuccok az ázsia centerben.

igazából pl. new yorkerben is vannak olyan igénytelen kidolgozású ruhák (anyag, varrás), ami ugyan olyan, mint a kínai.

csak ázsia center sem olcsóbb már, mint pl. new yorker, deichmann, minőség meg hasonló (a hasonló árkategóriás termékek) esküvői ruhát speciel nem tudom mennyi.

2009. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
13%
azért ennyire ne legyünk spúrok hogy ázsiába esküvöi ruhátXDXDnem sokszor adódik meg egy ilyen esemény adni kéne rá...szánalom
2009. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
95%

Ha valakinek az ázsia centeres ruha TETSZIK, akkor miért ne hordhatná azt? Amúgy vannak ott jó cuccok, speciel az én méretem olyan, hogy a legtöbb ruhám ázsia centeres, mert máshol nincs ilyen kicsi méret. Árban már ez se olcsóbb, mint a nagyobb nevű üzletek, sőt, a körúti butikok olcsóbbak lettek.


A kérdésre válaszolva sajnos nem tudom, de ha itt esetleg nem kapsz választ, nézz utána, ha van időd. Én is láttam már ott ilyen ruhát, szerintem esküvői ruha sehol nem kerül fillérekbe. Bár, ne legyen igazam :-)

2009. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
95%
Én az Ázsiába egyszer 180-ért láttam menyasszonyi ruhát, de gyönyörű volt, tényleg!!! Az én Demetrios ruhámnál nem tűnt ócskábnak, kedves köcsög leszólók! Nem mindenki teheti meg, hogy 300e-ért vásárol Demetrios vagy Cosmobella vagy egyéb márkás ruhát!
2009. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
3%
azon az áron, hogy kiröhög mindenki.
2009. aug. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
97%
Akik leszólják a kérdezőt, azért mert ott néz ruhát, az a szánalmas! Vannak tényleg gyönyörű ruhák az Ázsiában, és nem hinném, hogy bárki megnézné az esküvőn a menyasszony ruh acimkéjét, hogy vajon mennyire márkás!!Nézzetek már körül??? Vagy inkább magatokba? Nem hinném, hogy a kérdező elmenne egy varrat szakadt cafrangos ruhába a saját esküvőjére!!!Azok akik nem látták ott a ruhákat azok írtak mindenféle badarságot, hogy nem vennék fel!Tényleg egyre több itt a bunkó!!! Tisztelet a kivételeknek persze, kedves hasznos válaszolók!!!Bocs csak nem hagyhattam ki, mert ma már engem is megtalált egy-két kedves hozzászóló!!! A kérdezőnek, pedig Sok boldogságot! Ő lesz a legszebb "kínai" esküvői ruhás menyasszony!!! :-))
2009. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
8%

"Ő lesz a legszebb "kínai" esküvői ruhás menyasszony!!! :-))"


ezen puncsos fostosra röhögtem magam :D

2009. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
11%
legszebb kínai esküvői ruhás - ez nagyobb égetés, mint a többi beszólás :D
2009. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
78%
puncsos fostos????? az meg milyen??? de kis taknyos hülyék vannak itt!!! Meg áll az ész???
2009. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!