Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért kel el hamarabb olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kel el hamarabb olyan nő aki nem ismeri a hűséget, és megsem érdemli, hogy valaki komolyan tervezzen vele?

Figyelt kérdés

Nem tudom irigy vagyok - e, de van egy ismerősöm aki 7 éve él kapcsolatban és még csak 23 éves . Legalább 10 masik férfi volt az életébe a barátja melett. Többször lebukott, mindig visszafogadta a srác. Kb fél éve volt az utolsó balhé amikor kiderült egy viszonya ami 1,5 évig tartott de a srác nem hitte el, kimagyarázta a lány. Most eljegyezte. Több ilyen lány is van akit ismerek, hogy nagyon durva életet élnek mégis elkelnek.


Én soha senkit nem csaltam meg, normális nőnek tartom magam. Nem iszom, nem bulizom. Dolgozom, van hobbim. Van életem, nem hanyagolom el sem a páromat sem magamat mégsem kérte meg a kezem a 3 év alatt. 😢



2020. jún. 8. 10:31
1 2 3
 1/22 Sunshinedoll ***** válasza:
74%

:(


Azért mert ő a saját dolgával foglalkozik, te meg mindig máséval.

2020. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Ez 1-1 példa, de nem gondolom, hogy ez az általános.


(Amúgy az konkrét 😔 én biztosan nem fogadtam volna vissza ezek után)

2020. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Attól, hogy nem csalsz meg senkit, nem leszel főnyeremény.

Én sem csalok meg senkit, de nem hiszem, hogy csak ezért van velem a párom. Ez normális kapcsolatokban alap, nem kiváltság.


Az, hogy a srác elviseli, hogy megcsalják, az ő szegénységi bizonyítványa. Az, hogy te azért tartod magad jobbnak, mert alap dolgokra képes vagy, ami normális embernek önmagában nem elég, az meg a te bajod.


Egyébként is visszataszító nekem ez a "makulátlan vagyok és követelőzök" jellem. Leszarom, ha nem iszol, nem bulizol. Többre tartok egy olyan embert, aki feleennyire adja elő az ártatlant, ellenben jó társaság és kevésbé kényszeres.

2020. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

A 3-asnak igaza van. Az, hogy valaki nem csalja meg a párját még nem jelenti azt, hogy jó vele együtt lenni.

Egy közös megegyezés szerint is monogám kapcsolatban ez a minimum. Ezért nem jár eljegyzési gyűrű. Legalábbis bármelyik, magát valamire tartó férfinek ennél azért több elvárása van.

2020. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
Gondolj bele, Kérdező, ezért a nőért élnek-halnak a pasik; a most már vőlegénye sem engedné el semmi pénzért, inkább elnéz neki mindent, az egyik viszonya mellette 1,5 évig(!) tartott, rajta kívül is volt még jó pár... Lehet benne valami, tudhat valamit nagyon, és nem, nem csak annyit, hogy szétteszi a lábát. Ennek a "valami"-nek a nyomába sem ér a kis egyszerű, normális, rendes nő. Az nem izgalmas, azért nem lehet megőrülni, az semmilyen, "uncsi". Azt nem félnek elveszíteni, bármikor lazán kihajítják, ha úgy van. Az említett típus viszont bármit megtehet, még az anyjukat is megölhetné kb...
2020. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Erről azért marhaság beszélni, mert azt a ribit nem ugyan az a férfi jegyezte el, aki téged meg nem. Négy különböző emberről van szó vagy ha szigorúan nézzük, akkor csak a két pasiról. Aki eljegyezte azt a lányt lehet, hogy veled szóba sem állna és lehet, hogy a te pasid azzal a csajjal még annyit sem csinálna mint veled. Sőt lehet, hogy a te párod soha nem akar esküvőt, de közben szívből szeret, amazok meg esküvőznek látszatból vagy azért, hogy hátha így nem baxik félre a hölgy. Az esküvő nem ugyan azt jelenti mindenkinek.
2020. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem magamat tartom többre, csak szorosan ismerem a párt és nem akartam leírni de akkor hozzáteszem, hogy az öcsém barátnőjéről van szó.

A kisasszonynak nem elég a szex a tesómmal, kevésnek érzi de igazából 100 férfival sem lenne neki elég attól tartok. Hozzáteszem, hogy a nővérünk férjével is ki kezdett, ők már nem engedik be a lakásba sem. Anyám ugyanúgy szereti, apukám nem tűri meg. Hozzáteszem én sem, de az öcsém azt sem hitte el amit az utolsó pasi az orra alá tett bizonyítékokat, kamu ultrahang fotókat amit hazudott a lány, hogy terhes a pasitól. Tehát lehet, hogy irigy is vagyok mert nagyon jó ember az öcsém és sajnálom igen, hogy normális körülmények közé megy férjhez, és nem érdemli......

2020. jún. 8. 11:14
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted a szíve mélyén boldog ez a pár?

Mert én inkább vagyok valakivel házasság nélkül, minthogy tudom, hogy a hátam mögött fűvel-fával csal...

2020. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Az 5ös válaszolónak ilyen társ kell aki inkább izgalmas legyen, a világ ribizlije is lehet csak ne legyen uncsi?


Szóval kezdjek el én is agyba-főbe pasizni, szedjek fel minden pasit és akkor eljegyeznek mert nem leszek unalmas?

2020. jún. 8. 11:16
 10/22 anonim ***** válasza:
21%
Akkor ezt a szüleid kúrták el...
2020. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!