Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezzek vele komolyan?

Figyelt kérdés
Egy külföldi meetingen találkoztam tavaly a párommal. Első este egymásnak estünk, az egy hetes konferencia végére rájöttünk, hogy együtt akarjuk folytatni. Ő amszterdami. Második héten mindent elmondott. Komoly drogfüggő volt, és van egy kisgyereke. A gyerekeket imádom, azzal könnyen megbarátkoztam vele. És komolyan le akart szokni, rendbe akarta tenni az életét. Megmondtam neki, hogy ha egyszer rajtakapom, akkor annyi. Azóta nem is volt semmi. De néha még mindig rátörnek ilyen érzelmi hullámzások. Néha nagyon boldog, amikor meg hiányzik neki a cucc, kb. depressziós lesz. Tudom, hogy kemény egy év van a háta mögött, támogatom, egy éve tiszta, de most Kubában kapott állást. Nem tudom, hogy menjek-e vele. Lesz-e még ebből később probléma.
2015. márc. 14. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

"Első este egymásnak estünk"


Biztosan hűséges, nem félrelépő típus egyikőtök sem...


:D

2015. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
latin amerikai a csáo ? vagy milyen nemzetisegu ? nekem is volt hollandba pasim :) kapiskalom az ottani gondolkodast..
2015. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva,nekem is van egy szenvedélyem,tünetmentes lehet,de a vágy benne marad az emberben egész életében,és attól függ mennyire erős,bármikor előbukkanhat.Fenyegetés a legrosszabb ilyenkor,"ha velem akarsz maradni,akkor ne csináld",stb.
2015. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyutt is laktok?

miota vagytok egyutt?

akarja hogy menjél vele?, mert ha csak ö fog dolgozni eleinte akkor ezt igenis fontos elore megbeszélni .

Probléma akkor lesz ha nem tudjátok megfelelően kezelni.


Irj még egy pár dolgot mert ilyen kevés infora nem sokmindent irhatunk

2015. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!