Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez csak szerintem pofátlanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem pofátlanság?

Figyelt kérdés

Tavaly volt az eskuvonk amire meghivtuk a baratunkat es neki a jelenlegi parjat is.


Az eskuvon mindenkinek alltuk a szallasat, de direkt megkertunk mindenkit, hogy jelezze 2 nappal az eskuvo elott, ha megsem tud jonni, mert ferohely limit miatt akkor nem keresunk plusz szallasokat masoknak. A baratunk parja nem jott el termeszetesen, az nap tudtam meg, hogy nincs ott a lany, vacsora, teljes szallas a reszere kifizetve (kb. 40.000 forint). Azon kivul hogy buktuk ezt az osszeget, nekem nagyon rosszul esett, hogy eskuvo utan sem mondott annyit, hogy sok boldogsagot, vagy elnezest, hogy nem tudtam jonni. Baratnom eskuvojen ugyanezt eljatszotta a csaj.


Most az emlitett lanynak lesz eskuvoje, amire meghivtak minket is. Meghivot ugy kaptunk, hogy meg a nevunk sem szerepel rajta (ez szerintem mar alapbol pofatlansag), illetve beleirtak, hogy mindenki hozzon kajat, piat mert az nem lesz, a szallast fizessuk ki magunknak, plusz ugye a benzin penz, es meg azert szeretnenek penzt is kapni ajandekba...


Sajnos jo baratunkrol van szo, de en ezt az egeszet baromira pofatlannak erzem, foleg ugy, hogy mi elozo evben megcsinaltuk a sajat eskuvonket, es ilyeneket nem mertem volna sohasem leirni a nasznepnek... Most azon gondolkodunk, hogy nem veszunk reszt az eskuvon.


Tukreagaljuk? Ti hogy gondoljatok?



2020. jún. 13. 13:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Szia nem reagálod túl az előzményeket figyelembe véve, és ilyen feltételek mellett, én biztos hogy nem mennék el, biztos hogy csak le akar húzni titeket anyagilag.Szerintem találj ki valami nyomós indokot ami miatt le tudod mondani.
2020. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Így én se mennék el az eskuvojukre.
2020. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem mennék el. Ő se jött el a tiétekre, ráadásul arra sem méltatott, hogy megmondja nem jön? Tudta jól mennyi költség ez nektek. Ahogy ezt olvastam én már azon felhaborodtam. Ők meg minden költséget a vendegeken húzzák le, főleg így biztosan nem mennék el, gondolom ajándékot is ugyanúgy hozzatok. Nem reagaljatok tul.
2020. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

En se mennek el. Minek? Hogy egy csomo penzt kiadjak, azert, hogy nekik jo legyen mikor ok meg arra se vettek a faradtsagot, hogy a neveteket beleirjak a meghivoba.

Plusz, szerintem, ha annyira jo barat lenne, akkor szemelyesen is meghivna.

2020. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég proli dolog, hogy se kaját, se szállást nem fizetnek. Mármint ez így kinek érné meg? Miért ünnepljem én az ő esküvőjüket/őket? Az esküvő arról szól, hogy a pár szeretné, ha VELÜK ünnepelnénk, ezért ŐK csinálnak egy "bulit", nem pedig arról, hogy ŐKET ünnepeljük.

Én nem mennék el, akármennyire is jó barátról van szó, egyértelmű, hogy nekik csak a pénz kell. Sőt, azon is elgondolkodnék ezek után, hogy ez a jó barát mennyire ténylegesen jó barát, hiszen egyértelmű, hogy csak a pénzt szeretnék begyűjteni mindenkitől, de az én olvasatomban barátok nem csinálnak ilyet.

2020. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom, mi értelme így esküvőt tartani, leszakadna a bőr a képemről, ha a násznépnek magának kéne fizetnie mindent és még ajándékot is elvárnak. Ne legyetek balekok, a barátotoknak mondjátok, hogy sajnos nem tudtok elmenni, mert blabla és kész.
2020. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez a jó barátság?
2020. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék el, nem is szólnék. Ha mégis kell indok, akkor hivatkozhattok a vírusra.
2020. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Jaj a járvány helyzet miatt nem tudunk bocsi.
2020. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se mennék, és nem is szólnék. Próbálja meg szóvátenni 😄
2020. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!