Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak esküvőre meghívni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak esküvőre meghívni valakit, ha van utána lagzi is, ha nem is nagy, nem pofátlanság?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről?

2014. máj. 6. 06:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Miért lenne az? Felénk két fajta meghívót szoktak küldeni. Az egyik csak a szertartásra szól, a másik a lakodalomra is.

A lakodalomra csak a rokonságot, és a legszűkebb baráti kört szokás meghívni.

2014. máj. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Értem, hogy a pàrnak nagy dolog egy esküvő, de egy kívülállónak....vagy annyira jóban vagyunk, hogy meghív a lagzira is, vagy nem vagyunk olyan kapcsolatban, h elmenjek az esküvőre.

Az megint más, ha nincs lagzi, vagy csak egy vacsi van egy étteremben. De rendes lakodalom esetén sztem ez rosszul néz ki. Egyébként nem érint a dolog, csak beszélgetünk sokat esküvőkről mostanában a munkában és felmerült bennem.

2014. máj. 6. 06:45
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

"Ha nem is nagy..." Ez már önmagában mutatja, hogy valahol húzott egy határvonalat a pár. Lehet, hogy létszám miatt, lehet, hogy költségek miatt....

Szerintem sem gáz. Azzal tudja kimutatni az illető, hogy szereti a párt, ha nem sértődik meg, hogy őt nem hívták a lagziba. Szerintem.

Néha meg kell próbálni beleélni magunkat a másik oldalba is. Biztos jó okuk van rá!

2014. máj. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk 22 voltak a lagzin és kb. még egyszer annyian a szertartáson. Így is 1évet spóroltunk rá, és amúgy is meghitten szerettük volna. Senki sem sértődött meg.

25N

2014. máj. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Nem, mert ilyen esetben csak a rokonokat meg a közelálló barátokat hívják meg a lakodalomra.


Aki ezen a körön kivül esik, annak semmi oka megsértödni. Ha mégis megteszi, akkor csak saját magát minösíti.

2014. máj. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen rendjén való, hogy vannak, akiket csak az esküvőre hívtok meg. Semmi illetlenség nincs ebben.
2014. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Több olyan esküvőn is voltam,ahol csak a szertartásra hívtak meg,kollégák,akikkel jóban vagyunk,barát aki barát,de mégsem a legjobb barát,de annyira igen,hogy elmenjünk.

Sosem gondoltam semmi rosszat,vagy hogy pofátlanság lenne,inkább örültem,hogy a szertartáson szerették volna hogy ott vagyok.

(kollégáknak többen dobtunk össze egy viszonylag értékes ajándékra valót,barátoknak 5-10ezer Ft értékben adtunk ilyen esetekben)

2014. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem sem pofátlanság. Ha mindenkit meghívtam volna a lakodalomba, aki eljött az esküvőre, de a lagziba nem, még mindig menyasszonytáncolnék.
2014. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem pofátlanság, mi is így csináljuk. A lagzira csak a szűk családot és a barátokat hívjuk meg. Az esküvőre a távolabbi rokonokat (másod, harmad unokatesó, testvéremék keresztszülei) szomszédokat, anyukám, apukám munkatársait hívjuk, mamám barátnőit. Nálunk (kis város) szokás elmenni megnézni a menyasszonyt és az esküvőn ott lenni.
2014. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sincs ebben semmi rossz, mi is így csináltuk. Senki nem sértődött meg tudtommal.
2014. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!