Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasok segítsetek!? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok segítsetek!? SOS

Figyelt kérdés

1 hónap múlva lesz az esküvőnk életem értelmével, imádom, sokszor meghatódom és sírva fakadok, olyan szerelmes vagyok, várom az esküvőt, hogy azonnal és most, de néha elbizonytalanodom, félek, mással is volt ilyen? 1 éve vagyunk együtt, én 30 Ő 35


30/n


2010. aug. 2. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Tudod, én nem vagyok a nagy szavak híve. Nem vezet jóra. Ezért le lehet pontozni, ha valakinek nem tetszik. De ezért vagy bizonytalan. Ha nem életed értelmének és céljának tekintenéd a leendő férjedet, hanem annak, ami, leendő férjnek, társnak, nem szoronganál.
2010. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

van valami olyan idézet, hogy "nem azzal kell összeházasodni, akivel le tudjuk élni az életünket, hanem aki nélkül nem".


én amikor bármiben aggódni kezdek, ilyen "ellenpróbát" szoktam csinálni. ha azt érzem, hogy nélküle nem is élnék, akkor nincs kérdés. (mondjuk bennem a Párom felé sosem volt.)

2010. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudnék nélküle élni. Semmi kétség. Bár lehet azért vagyok ideges, mert volt 6 válás a családban... de érzem belül, hogy ha nem lépném ezt meg, az még rosszabb lenne.
2010. aug. 2. 15:39
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez teljesen normális! Azt jelzi, hogy komoly az elhatározás, nem úgy ugrassz bele, hogy "legfeljebb elválunk", hanem véglegesre tervezed. A végleges, vissza nem vonható döntések előtt persze, hogy mindenki elbizonytalanodik. Vissza ne táncolj ezért! Sok boldogságot!
2010. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes, most hogy a kérdésedet elolvastam, most döbbentem rá, hogy amikor 33 évvel ezelőtt összeházasodtam a férjemmel, egyetlen pillanatig sem vetődött fel bennem bizonytalanság!


Pedig elég aggályoskodó típus vagyok, mindent aprólékosan "megrágok", sokat szoktam tépelődni egy-egy döntés előtt, de az, hogy nekünk össze kell házasodnunk, egy pillanatig nem volt kérdéses előttem!!!


Talán mégsem vagy magadban annyira biztos?...

Ez a bizonytalanság azt jelzi, hogy mégsem kellene ezt a házasságot megkötni, legalábbis MOST nem!...


Kicsit le kellene ülnöd és tisztáznod magadban : mitől félsz?... Mi szól az esküvő mellett és mi szól ellene?... Milyen negatív tulajdonságai vannak a vőlegényednek?... Ezeket hosszú távon is képes leszel elviselni?...


Talán menjetek el együtt 1-2 hétre nyaralni, ott az együttlakás alatt jobban tisztázhatod magadban, hogy kibírnád-e vele egy fedél alatt?... Tudsz hozzá alkalmazkodni?... Ő tud hozzád alkalmazkodni?...

2010. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
együtt éltek? tudod milyen "lakva"?
2010. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ÉN UGYANÍGY VAGYOK! Nézem, olvasom a különféle honlapok cikkeit (index, nlcafe, origo, stb) és mindenhol azt olvasom-hallom, hogy a házasságok fele tönkremegy. Hogy a gyerek születése tönkreteszi a romantikus szerelmet a felek között, hgoy sok férfi először akkor lép félre, hogy utána nem tekinti nőnek a feleségét, csak anyának. Egyszerűen rettegek, hogy velünk ilyen előfordulhat, mert annyira szeretem őt, hogy belehalnék, ha elveszíteném. Persze ki lehet engem oktatni, hogy ostoba vagyok, meg minden, de hát... a félelmek már csak ilyenek... nem mindig átgondoltak és reálisak.
2010. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha sírva fakadsz mindenen, akkor pont olyan típus vagy, aki majd a nehézségek ellenére is tűr és nyel egyet és a férjével marad.

Akkor meg mInek idegeskedni?


Én nem szoktam sírni, egyszerűen nem megy, nő létemre. A férjemet biztos meg lehetne egy kis sírással puhítani, de akkor sem tudok pityeregni.

2010. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De ha nincs is semmi gond, akkor minek rágódni a nem létezőn?

Örülj a boldogságnak és aggódj olyanon, amin felesleges. Aggódj majd akkor ha lesz miért, addig is koncentrálj a közös boldogságotokra.

2010. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kockázat nélkül nincs győzelem!:)
2010. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!