Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Friss kapcsolatban meg fognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban meg fognak hívni esküvőre?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon friss kapcsolatom. Párom legjobb barátjának lesz kb 1 hónap múlva az esküvője. Állandóan erről beszél, hogy mennyire várja. Szerintetek engem is meg fognak hívni? Én még nem is találkoztam a barátjával és a menyasszonyával. Nem sértődök meg, ha nem hívnak csak érdekel, hogy vajon mire számítsak. Mert akkor elkezdek ruhákat nézni :D én 21 éves vagyok párom 28. Barátai ilyen 30 körüliek. Eddig én nem szerettem volna velük találkozni. Ti meghívnátok így?

2020. júl. 17. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Van esélye, hogy nem leszel, mert lehet már korábban lefixálták a létszámot, ami valahol érthető.

Legjobb lenne, ha szimplán rákérdeznél a párodnál, hogy mire számíts.

2020. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha én a pár helyében lennék biztosan nem hívnék meg egy vadidegent, pláne, hogy nagyon friss a kapcsolat közted és a "barátunk" Között.


Ha tudsz az esküvőről, de a párod nem hívott meg akkor mikor ezt beközölte, szinte biztos vagyok benne, hogy nem fog elvinni.


Amúgy inkább örülj neki mert így nem kell egy vadidegen párnak nászajándékot venni vagy nászpénzt adni.

2020. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

Mikor én voltam együtt fél éve a párommal, nem hívtak meg, mondván túl kevés ideje vagyunk együtt. A párom bosszúból el sem ment az esküvőre.


Azóta én is menyasszony lettem. Én minden barátom úgy hívom, hogy +1 főt hozhat. Aki olyan, annak külön meghívtam a szüleit is, így ha valakit akar hozni, aki számára fontos, de én nem ismerem, még így is van lehetősége.


Szerintem ahova barátokat hívnak, az már nem szűk körű esküvő, ebből adódóan szarrágásnak tartom, ha sajnálnak lehetőséget adni egy kísérőre. De persze ez mindenkinek a maga nagy napja, csak a másik oldalon is voltam már és nem látom értelmét annak, hogy szétszakítsak embereket, akik közül legalább az egyik fontos számomra, hogy ne érezhesse magát jól ő sem a legboldogabb napomon.

2020. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg nem hívnak meg, a barátod minden bizonnyal már szólt volna, ha igen.
2020. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha még csak be sem mutatott a barátainak, lehet, nem is tudnak rólad.

Lehet, hogy a barátod még nem tudja, hogy mit akar kezdeni a friss kapcsolatotokkal, s akkor a barátod nem is akar téged magával vinni.

2020. júl. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a házasulandó páron múlik! Tavaly voltam a párom kollégájának esküvőjén, miközben csak pár hónapja voltunk együtt, és a munkahelyén nem is mesélt rólam, illetve én szintén nem találkoztam a párral. Persze a azért mesélt rólam, mert velük jóban volt, és mi mentünk a polgárira is ahol csak a közeli ismerősök voltak.

Ha tényleg közeli barát esküvője és mesélt rólad, akkor szerintem kiváncsiak rád és meghívnak, főleg ha nagyobb volumenű a lagzi akkor plusz egy személy vacsorája már nem számít annyira.

2020. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
* persze a párnak mesélt rólam
2020. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi júliusban jöttünk össze, ráadásul távkapcsolatban, augusztus elején egy szülinapi bulin találkoztam a barátokkal. Egy párnak szeptember közepén volt az esküvője, ott a bulin mondták, hogy természetesen szeretettel látnak. Mondjuk hatalmas lagzi volt, valami 180 körüli létszámmal, ott plusz egy fő nem számított már. De ha egy hónap múlva lesz az esküvő, érdemes lenne valahogy puhatolózni, hogy mire számíts. Általában azért párban szokták meghívni az embert, én ebből azt gondolnám, hogy veled is számolnak. Az étterem felé meg pár nappal/héttel előbb kell csak a pontos létszámot jelezni, szóval technikailag még megoldható lenne, ha eredetileg te még nem is voltál képben.

(Nincs egy ruhád se, amit fel tudnál venni?)

2020. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon változó. A most-már-férjemet többször is meghívták úgy esküvőbe, hogy nem is ismerték - vagy mert nagy esküvő volt, úgyis mindegy, vagy mert mindenkinek járt egy plusz egy fő. A sajátunk viszont kicsi, meghitt esküvő volt, ahová csak olyan embereket hívtunk, akiket már ismertünk.
2020. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint már a meghívóra ráírják, hogy meghívunk téged és kedves párod stb kinek mi van, és x ideig lehet visszajelezni hogy mész vagy sem. Gondolom a meghivás idején szingli volt a párod és jelezte hogy megy, de simán bekalkulálhatták, hogy elhiv akár egy barátot is az esküvőre, pl én is voltam barátként lagziban mert a haveromnak nem volt snekije és elhivott, h ne legyen maga. köztönk pedig nem volt soha semmi, szóval elvileg számit rá az ifjú pár, h lesz +1 fő a pasiddal
2020. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!