Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszony forgatásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszony forgatásnál mennyit szokás manapság bedobni a "perselybe" ha a nászajándékot nem akkor kell átadni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy szokott lenni, hogy ha nem tárgyi ajándék van, hanem pénz a nászajándék, akkor a menyasszonytáncba dobják eleve és nincs külön pénz az ajándéknak és külön a menyasszonytáncra.

Ha van külön nászajándék - tehát valami tárgy -, akkor azt átadják külön és amúgy a menyasszonytáncba is dobnak valamit.

2020. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Menyasszony-táncnak hívják, nem forgatásnak😂

5-10 000.

2020. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első ezzel semmit nem segítettél

Második hadd tudjam már jobban hogy felénk hogy hívják :D de ha már ennyire kötözködni akarsz akkor megsúgom hogy egybe írjak ;)

2020. júl. 24. 06:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma már 20 ezret dobnak inkább, kivétel ha valaki szegényebb, vagy nagy értékű nászajándéokt vett, de sokan az ajándékot váltják ki vele, ami jó is, mert nem vesznek minden hülyeséget..
2020. júl. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Most már értem kedves kérdező, hogy valójában miért nincs fingod sem a világ dolgairól.

"...a "perselybe,( vessző!!!!) ha a..."

Szóval Te meg rakj vesszőt a a ha szó elé!!! Így rendben vagyunk?🤫🤫🤫 Menyasszonytánc

2020. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

"Első ezzel semmit nem segítettél"

Lehet, nem fogalmaztam elég pontosan, megpróbálom újra. Bár szegény másodikkal is kötözködsz, annak ellenére, hogy válaszolt a kérdésedre.

Ha külön adtok tárgyi ajándékot, akkor túl sokat nem adnék már a menyasszonytáncba. Hogy kinek mi a nem túl sok, az nyilván pénztárcától függ. Én olyan 5000 körül adnék.

De ha nem adtok tárgyi ajándékot, csak pénzt, akkor nálunk az a szokás, hogy az egész nászajándéknak szánt összeget (ami szintén pénztárcától függ és attól, hogy mennyire vagytok szoros kapcsolatban - én. kb 15-25 ezer körül szoktam) a menyasszonytáncba dobjuk és nem adunk külön borítékba, mint ajándék.

2020. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kései Sirató ***** válasza:
10 ezer alatt nem illik adni.
2020. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt nincs illik és nem illik, mert erre az illemtan sem tér ki.

Mi az unokánk lakodalmakor, nagy ajándék után, a menyasszonytáncba 20-20-ezret adtunk a feleségemmel, de itt az unokánkról és unokamenyünkről volt szó, tehát nagyon közeli és szeretett személyekről.

2020. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem sokat
2020. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hmmm.

Fura, én többször is voltam lakodalomban, de mindegyiknél megkérték a résztvevőket, hogy NE a menyasszonytáncnál adják az ajándékot!

2020. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!