Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt szokás adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt szokás adni testvérnek esküvőre?

Figyelt kérdés
Ti mennyit adnátok a testvéreteknek? A pénzügyi helyetről annyit, hogy ők most nagyon jól állnak, eléggé pénzszórás az esküvő, én pedig munkanélküli vagyok és előtte is keveset kerestem. Persze egyszer házasodik az ember, szóval ez nem lehet kifogás, de szűkös a keret.

2020. jún. 23. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem adnék pénzt, hanem valami kreatív, rájuk jellemző ajándékot. Biztosan megértik. Én egyáltalán nem igényelném a testvérem pénzét.
2020. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben ők is megértik ha nem adsz sokat, meg nem is kell. Főleg ha ők jól is állnak. Vegyél valami szép ajándékot nem kell drágának lennie.
2020. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ők kértek pénzt, mi nem egy olyan lagziban voltunk ahol frappánsan fel volt tűntetve a meghívón, hogy pénzt kérnek, nem tálat és mixert. :D
2020. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagytok olyan viszonyban, hogy megérti, sőt, nyíltan meg is beszélhetitek. Egyébként szokás szerint a közeli családtagok vagy adnak 1 nagy dolgot közösen (nàszút, vagy az esküvői költségek egy része, 1-2 szolgáltató kifizetése mondjuk). Vagy külön-külön adnak egy nagyobb összeget, viszont ha tudja milyen helyzetben vagy, nem kell úgy tenned előttük , mintha jól állnál. Azt még el tudom képzelni, hogy egy kisebb összeget hozzáteszel egy közös ajándékhoz, vagy ahogy előttem írták, valami apró kedves dolgot.
2020. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mekkora neked az a maximum összeg, ami nem jelentene még gondot? :) hátha így könnyebb segíteni
2020. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a tesómmal sajnos vagy nem, de nem vagyunk hűde közeli viszonyban.

Anno (16-ban) nekik is nagyon rongyrázós esküvőjük volt, mert nagyon jól ment (nem irigységből, de tényleg túlzásokba estek, de legalább jól érezték magukat). Mi férjemmel 100.000-et adtunk, épp akkor vettünk lakást, plusz pár apróságot még olyan 20k értékben beszereztünk nekik az esküvőre aminek nem kértük el az árát.

Ha jó viszonyban vagytok, beszéljétek meg, egy olcsóbb de kreatív ajándék sokszor többet ér sok tízezer forintnál.

2020. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
En nem adok tesomnak van neki sok igy is flancol
2020. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!