Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen az álomesküvőtök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az álomesküvőtök?

Figyelt kérdés

Hol lenne?

Milyen cipőt / ruhát / kiegészítőt viselnél?

Milyen sminket / hajat csináltatnál?

Meddig tartana?

Hány embert hívnál meg?

Lenne koszorúslány?


2010. aug. 6. 14:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és pénztől teljesen függetlenül, és ha már volt akkor is leírnátok hogy milyennek képzeltek egy olyan esküvőt ami nem a pénztől függ?
2010. aug. 6. 14:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg háznál(elég nagy az udvar),Nem valami marha drága cipő és ruha-hanem egyszerűbb,Meddig tartana?-sztem nem én határoznám meg,kb 100-120fős,és lenne koszorúslány kb 4-5.
2010. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szűk család és barátok,max 30fő. nekem nem kell fehér ruha,nem szeretem :) valami kényelmes nyári ruha,egyszerű mintával.

jó sok tejfölöshús nokedlivel vacsira a'la nagymamám :)

csak polgári esküvő, a vacsi meg valami szabadtéri helyen,ahol azért be is lehet menni ha esik az eső :)

koszorúslányt feleslegesnek tartom.

és addig tartana amíg jól esik :)

kis beszélgetős ismerjükmegjobbanegymást mertmáregycsaládvagyunk-dolog,nekem ennyi a jelentősége van.

2010. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tengerparton. Van egy kisváros Spanyolországban, a tenger mellett, odajárunk nyaralni.

Ilyesmi ruhám lenne (ez valami melegesküvő, de a ruha gyönyörű:) [link]

Hajamat el nem tudom képzelni kontyban, mert hosszú, hullámos, szóval mindenképp kiengedve, szolid smink.

Lagzi nem lenne, csak egy esküvő, utána egymást boldogítanánk.

Részemről csak az anyukámat hívnám meg.

Nem.


Nekem ilyen az álomesküvő, remélem, hamarosan be is következik:)

23/L

2010. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az óceán partján, utána luxushotelben folytatódna a buli, 300 vendég, nem hivalkodó de gyönyörű hófehér "ápol és eltakar ruha", haj olyan, mint most, hosszú szőke, berakva :) A smink is jó minőségű, olyan ami szépít, nem elront, hajnal 5-kor hazazavarnék viszont mindenkit :) Koszorúslányaim csak 2-en lennének, nagyjából azonos korúak és ekrü színű ruhában lennének :) A cipőm is hófehér lenne, magasabb sarkú, nem nagyon magas, mert én is magam vagyok. A kiegészítőim szerintem zafírt választanék, vagy sima gyémántot, mert kék a szemem. Na de ezek tényleg csak álmok, nem flancolnék ennyire, ha megtehetném sem :)
2010. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

15:06 szurkolok:) Nagyon jó olvasni ilyenekről:)

Én Horvátországban képzelem el, egy sima egyenes fehér ruhában, és csak szülőkkel, max tesókkal:)

2010. aug. 6. 15:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat gondolkoztam már, hogy milyen esküvőm legyen?


Én egy "lakatlan" szigeten szeretném kimondani az "Igen"-t.

100-200 embert szeretnék meghívni (Szüleink, Nagyszüleink, Testvérek, Rokonok, Barátok).


Képet nem tudok linkelni, de valami szép, fehér ruhát szeretnék vöröses/pirosas szolid mintákkak, ill. egy szép vörös (ízléses) cipő.


Ehez illő smink- frizura.



Koszorúslány biztos lenne!

2010. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem olyan amilyenre sikerült.Nagyon szép volt a ruhám,a kiegészítőim,a hajam tele virággal...,a férjem olyan öltönyben volt amiről álmodoztam,a szertartások,főleg a templomi felülmúlta az elkébzelésemet.

Esetleg a lakodalom az,amit eredetileg nagyra szerettem volna mindig is.60-80 fős,zenekarral,reggelig tartó mulatással.Ez anyagi okok miatt összeszűkült alig húsz főre és néhány cd-nyi mulatós zenére,viszont olyan jót mulattunk ennyien is hajnali fél kettőig,hogy azt mondom,ennél jobban nem is sikerülhetett volna.

Tehát nekem az álomesküvőm valósult meg:)

2010. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés ember lenne ott akikat szeretek nem templomban lenne hanem aBalaton parton ,a lakodalom szűk kerti parti keretében történne,zöld fekete nonfiguratív mintás csipkés esküvői ruhám lenne ,egyszerű esésű,menta zöld cipővel,a koszórúslányok aranyruhaban lennének.Zöldszínű cukormázas tortám lenne.És hatalmas buli a kertben,és karaoke.
2010. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

- én pécsi vagyok és nagyon szeretem a várost uh tuti h a templomi a Székesegyházban lenne,utána a lagzi egy szálloda díszkertjébe pl a Mecseken ahonnan szép a kilátás

- a ruhám kb ilyen lenne: [link] ehhez fehér magassarkút, kiegészítőnek kontyba tűzhető félhosszú fátylat, és vmilyen kristályköves ékszert, nem kellene kesztyű, max. még egy stóla

- a hajam kontyba lenne (amiből kis tincsek lóghatnak) és amibe kis fehér díszcsatok vannak beletűzve

- natúr sminket csináltatnék, uh a szemem lenne max. kiemelve

- naná h hajnalig tartana a lagzi, jó kis retros zenékkel

- az én családombol, barátaimbol kb 50en lennénk

- 2 koszorúslány ( legjobb barátnőim )

2010. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!