Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagy, abroncsos menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy, abroncsos menyasszonyi ruhában hogy tudtatok pisilni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 17:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen-nem szégyen, én megírom: nekem anyum segített. Húzta-tolta, ahol kellett. Közepes abroncsos ruhám volt, de a wc meg icipici, erre az 1re nem számoltunk.... Tolattam kifelé rendesen....:D
2010. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
1, vagyok....nem is "szégyen" ez, inkább csak jótanács minden nagyobb abroncsot választó menyasszonynak: a vendégfogadás helyszínén jól nézze meg , hogy mekkora a mosdó....:D Apró dolog, de én is ott jöttem rá, hogy "jééééé":D
2010. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hű, előző válaszoló :D De legalább megoldottátok ;) És nem szégyen :D
2010. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
hátul megemeled..., de a kocsiba beszálláskor is rendezgetned kell!
2010. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy csináltam hogy két oldalt megfogtam, innentől kezdve engedelmeskedett, nem olyan nehéz kezelni mint ahogy hinné az ember először, szóval ne ijedj meg. De ha van segítséged az jó, akkor még könnyebb.
2010. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak írnám:

x év után megint segített anyukád megpisiltetni :D

Ez jó, de jobb, mintha mást kellett volna megkérni. :)

2010. aug. 6. 18:11
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én aznap 3-szor pisiltem: öltözés előtt (utána fotózás, gyors ebéd), még otthon a szertartás előtt, éjfél után szintén otthon, átöltözéskor (ruhalevétel után).

Tudtam, hogy nem lesz egyszerű, de nem tudtam, hogy ilyen szar. A párom húzkodta le a harisnyámat, bugyimat, segített a wc-re ülni (ami saját wc volt, tehát tiszta, rá lehetett ülni, mindegy volt, hova lóg a ruha, mert mindenhol tiszta - ez idegen wc-n szintén gázos, nem is reszkíroztam meg). Ezután úgy 10-15 percet töltöttem "pisiléssel", mert azon gondolkoztam, hogy állhatnék fel, és hogy tudnám megtörölni. Végül a párom fogta a ruhát, majd segített visszahúzni a harisnyát.

De ez még hagyján! El sem tudom képzelni, hogy ha nem pisilésről van szó, hogy oldom meg. Nem tudtam volna sem kitörölni nagydolog után, sem pl. egy tampont betuszkolni.

Pedig csak kicsi-közepes abroncs volt.


A történethez hozzá tartozik, hogy én rengeteget iszom (aznap nem mertem) és rengeteget pisilek, általában óránként.

2010. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szalagavatón volt olyan ruhám és gond nélkül pisiltem a kicsi wc-ben egyedül. Egyszerűen felemeltem és az abroncs rugalmas, össze lehetett nyomni kicsit.
2010. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

18,14-esnek:

Én is nagyon sokat iszom és sokat járok pisilni is.

De az a legrosszabb, hogy én akkor is rengeteget pisilek, ha nem is iszom vizet.

2010. aug. 6. 19:08
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát nem lehet jó dolog!! :D
2010. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!