Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elhalasztjátok vagy megtartját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhalasztjátok vagy megtartjátok az esküvőtöket a koronavírus-járvány miatt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 14:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
Megtartottuk. Igaz csak kb. 34 fővel az 50 helyett,de családias házibuli hangulat volt. Másodjára toltuk el június helyett,akkor megtartottuk a polgárit, szeptemberre lett tervezve a templomi és lagzi. Úgy voltunk vele,vagy most vagy soha. Jövőre más terveink vannak,30 felett vagyunk gyerek nélkül,plusz sztem jövőre se lesz jobb a helyzet sokkal vírus szempontból. Vagy legalábbis bizonytalan. Több bizonytalanságot már nem bírtam volna ki masfel év szervezés után. És nagyon jó érzés, hogy túl vagyunk rajta.
2020. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem tudnánk kifizetni teszteket, de ha nem muszáj, akkor kihagynánk az egész mintavételt. Jövőre jön az oltás, én bizakodó vagyok, hogy jobb lesz a helyzet.
2020. szept. 23. 06:25
 13/16 anonim válasza:
Megtartjuk. 2 héten belul lesz. 180 főbol 120an lemondtak.
2020. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Erről beszélek, hogyan kárpótoljátok a 120 embert, aki lemondta?
2020. szept. 25. 15:11
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Miért kéne kárpótolni? Én is mondtam le esküvőt, nem várok semmi kárpótlást. Őszintén szólva csak neked olyan fontos az esküvőd, másnak nem. Esetleg közvetlen a szüleidnek, nagyszüleidnek, aztán annyi. Nekünk is rokon, az egész érzésünk ezzel kapcsolatban, hogy nem komplett, mit kell ennyire erőlködni, hogy "csakazértis" alapon keresztülnyomják a lagzit. A vőlegény szülei 65 felettiek, ő maga meg cukorbeteg és más anyagcsere problémája is van. De ők nem bírják ki, ha el kell halasztani. Nem is értem mi ez a buli mánia. Mert a házasságot meg lehet tartani tömegrendezvény nélkül is. Még azt bírom, aki aggódik, hogy a befizetett 80-100 ezer forintos előleg... Azon többet bukik, ha a nagy vendégseregből alig mennek el, mert nem fog befolyni a pénz, amiben reménykedik, de csengetni ugyanúgy kell mindenért ugyebár. Az is lehet, hogy sokan vissza se mondják, hanem két nappal előtte döntenek úgy a statisztika alapján, hogy na akkor ezt mégse.
2020. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért kellene kárpótolni valakit is??? csak meghívottak. Nem koncertre fizettek be. 3/4 e örül neki, hogy nem kell menni, nem kell ruha, ajándék, nincs macera.
2020. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!