Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki most a koronavír...

Van olyan aki most a koronavírus járvány miatt elhalasztja/el kell halasztania a babavállalást?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Minden normalos, felelősségteljes ember
2020. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
9 hónapja várjuk a csodát, nem halogatjuk továbbra sem
2020. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a lombikosoknak tudtommal muszáj.
2020. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

2!

Igazad van. Minek várni. Hátha sikerül teherbe esni, a baba meg valami fogyatékossággal születik, elvégre nincs még elég tapasztalat a vírusról. Igazad van.

2020. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2020. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképp és hálát adok, hogy mostanában nem jött össze.
2020. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi nem halogatjuk, hálás vagyok hogy végre egy év után összejött.
2020. márc. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
34 hetes terhes vagyok, én mindent megtennék érte, hogy ne most kelljen szülni. Akik most próbálkoznak a helyükben én várnék... sokat. Az én orvosom már csak online(!) rendel. Nem egy parázós, pánikolós típus, de mondta, hogy fel kell rá készüljek, hogy a folyósón, a férjem nélkül, az ügyeletes orvosnál fogok szülni, aki nem biztos, hogy szülész nőgyógyász lesz. Sorra zárnak be a magánrendelések, az én orvosom sem vállal már kismamákat, aki van, azt megpróbálja befejezni és kész. Ha tízezrek lesznek majd betegek az egészségügynek nem a kismamák cukorterhelése és genetikai uh-ja lesz a legfontosabb. Már most sem lehet, az sztk-ban időpontot kapni a 6 hetes kontrollra sem. És ha vége lesz, mire ebből a magyar eü feláll, az nem egy-két év lesz. Nagyon naivnak és ostobának kell lenni ahhoz, hogy valaki azt higgye, hogy az élet az eddigi mederben fog folyni ezek után is.Ha Bergamoban, Olaszország legfelszereltebb kórházában háborús állapotok vannak, akkor nálunk mi lesz?
2020. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha előre tudtam volna, hogy ilyen nagy mértékű veszélyhelyzet lesz akkor biztosan vártunk volna pár hónapot...de várandós lettem. Jelenleg épp 6 hetes. Még a nőgyógyász sem fogadott. De ennek ellenére boldogok vagyunk. Tavaly a születésük után veszítettünk el egy ikerpárt. Bízunk benne, hogy ők és édesapám vigyáznak ránk onnan fentről!
2020. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyien írtatok. Nekem már van 2 kisfiam szerencsére, akikért nagyon hálás vagyok, mert most nagyon nem tudom hogy döntenék ha még előtte állnék. Egy harmadik babáról még álmodozunk, de a kis korkülönbségnek biztosan búcsút intünk most mi is anyagi, gazdasági, eü okokból. Aztán még ott van az az ellenérv is, hogy "erre a világra (még egy) gyereket"...
2020. márc. 21. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!