Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem koszolódik be a menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem koszolódik be a menyasszonyi ruha uszálya?

Figyelt kérdés
Hogy oldják meg, hogy tiszta maradjon? Gondolom, a kölcsönzőnek nem lehet úgy visszaadni, hogy koszos.
2010. aug. 7. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De bekoszolódik, sőt a ruha alja is. Úgy adod vissza, tök koszosan. Semmit nem szólnak, benne vn a pakliban. Minden kölcsönzés után megy a tisztítóba.
2010. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az kijön a ruhából? Hófehérből is?
2010. aug. 8. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm ruhája is koszos lett. Nem kell félni,az ilyen helyen tudják hogyan kell kitisztítani,különböző vegyszerekkel megoldják a dolgot. :) Elkerülhetetlen,hogy ne legyen piszkos,bármennyire is vigyázol a ruhára.
2010. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én ruhám alja és az uszályom is szabályosan fekete volt! Sőt gyertyagyújtásnál rácsöppent egy kis viasz is. Nyugodtan visszaadhatod a kölcsönzőnek koszosan, sőt úgyis kell, mert ők tudják, hogy mit mivel tudnak kiszedni. És ez benne van a kölcsönzési árban, szóval emiatt ne fájjon a fejed!
2010. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh, megnyugodtam. :) Csak attól féltem, hogy esetleg kifizettetnék velem az árát, mert koszos lett mondjuk. És én nem szeretnék az esküvőmön egész idő alatt azzal foglalkozni, hogy nehogy piszkos legyen, mert akkor semmi értelme az esküvőnek. Ott jól kell érezni magunkat.
2010. aug. 9. 00:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom hogy csak akkor kell fizetned,ha kiszakad/elszakad a ruha. Ami értehtő is,hisz ha nagyon vigyázol rá,akkor nem fog történni ilyen baj. A kosz meg maga elkerülhetetlen,hisz egy esküvőn bármi megtörténhet. Gondolok itt italfoltra,viaszfoltra. :)
2010. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, akkor jó. :)
2010. aug. 9. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!