Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Honnét jöt az a rossz szokás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét jöt az a rossz szokás, hogy ha nincsenek párban a koszorúslányok, akkor egy kisfiút öltöztetnek be?

Figyelt kérdés
A hétvégén voltam Keszthelyen esküvőn és utána lakodalomban is és többen is kifogásolták, hogy fiút öltöztettek be koszorúslány ruhába. Ki az a nem normális, aki ilyet megenged? Amerikából jött ez a hülyeség? Ilyet csak a Four weddingsben láttam a tévében eddig.
2010. aug. 9. 16:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lécci nemet és kort is írjaok, please! 19/L
2010. aug. 9. 16:44
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiút koszorúslánynak öltöztetni? Én ilyet még nem hallottam...
2010. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Ez most egy kamu kérdés.....Kétlem, hogy ebben a gyógyagyú országban létezik olyan gyógyagyú szülő, aki ezt jóvá hagyná.Ilyen kérdést csak olyan talál ki, akinek nincs gyereke.Mert akinek van gyereke, az tisztában van vele, hogy soha az életben nem tenne eleget ilyesfajta felkérésnek.
2010. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

nem inkább túl kisfius kislány volt?


még nem hallottam ilyet én se

2010. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hallottam róla, egycer az isiben meséte az osztálytársam és nagyon furin érezte benne magát.
2010. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Azért ezt nem nevezném szokásnak, de el tudom képzelni hogy ebben a gyógyagyú országban megtörténhet. A szülőkről ne is beszéljünk, sajnos már sok a deformált agyú , liberális szülő.
2010. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Várjunk már kicsit. Nem értem a kérdést! Most arról van szó hogy a kisfiút kis mellénybe meg öltönynadrágba beöltöztették h ő is ott mászkáljon a koszorúslánykákkal együtt? Vagy arról hogy egy kisfiút beöltöztettek ilyen rózsaszín csupahabos-babos szarságba, mintha lány lenne? Mert nem mindegy. Az utóbbi verzió beteg és én Amerikában sem láttam még. Az első viszont elfogadott itt-is ott is. És nincs vele gond sztem.
2010. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

én is voltam már koszorúslány, és volt "koszorúsfiúm" de ő öltönyben volt, szóval nem torkollott transzvesztita partiba az esküvő.


valamit nagyon félrenéztél, vagy csak nem tudsz fogalmazni, de azért Magyarország még nem ennyire liberális. hál az égnek...

2010. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is lesz kísérőfiúm, 20 éves, mert imádom, és kb. nem érdekel ki mit gondol... Ha valakivel ennyire jóban vagy, nem lehet szimplán vendég szerepet szánni. Lányokkal sosem barátkoztam, ez van.
2010. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne már. A kisfiút, kislánynak öltöztettek? o.o Na, még ilyet sem hallottam. Nem tartom túl jó dolognak. Miért nem volt jó kisfiúnak, öltönyben? Még jól is mutattott volna egy fiú, egy lány.

22/L

2010. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!