Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvő előtt mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvő előtt mennyi idővel kell elkezdeni a szervezkedést?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ, milyen esküvőt szeretnél. A legtöbb étterem, rendezvény helyszín egy évre előre le van foglalva.
2020. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit értesz szervezés alatt. A helyeket érdemes hamar lefoglalni, ha a ruha is foglalós, akkor azt is. A meghívóket is illik jó előre kiküldeni, hogy ne jöjjön közbe semmi a vendégeknek. Egyébként szerintem pár hónappal korábban elég elkezdeni a menüt, a programot, ilyesmit
2020. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Polgári esküvő nem igényel nagy szervezést. Ha lesz lagzi is, akkor fél, de akár egy évvel előtte is elkezdheted.
2020. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen esküvőt szeretnél, mikor, hány meghívottal, hol, milyen helyen.


Ha puccosabbat, azt min. 1 évvel, de van, hogy 2 évvel előtte el kell kezdeni megszervezni, mert a jobb, népszerűbb, nagyon elegáns lagzihelyekre nem fogsz találni "emberi időben" (pénteken vagy hétvégén) időpontot, mert be vannak telve. Sőt... vidéken még a kevésbé puccos, de még vállalható éttermeknél is gyakran alig van időpont (egy barátnőm pár évvel ezelőtt másfél évvel a kitűzött időpont előtt elkezdte a szervezést megyeszékhelyen, és egy db időpont volt összesen következő évben tavaszra-nyárra 3 helyszínen összesen, ami nem művház aula volt lagzira... és nem is a nagyon puccos éttermek között keresgélt.


Ha háznál van a lagzi, batyusbál van, jó egy akármilyen bérelt terem, vagy nincs is lagzi, akkor nem feltétlen kell rá annyi idő... fél évvel előtte érdemes elkezdeni a szervezést, legalább hogy meglegyen az időpont, mert min. 3 hónappal előtte illik szólni a meghívottaknak, hogy tudjanak mondjuk időben szabadságot kikérni, elkezdeni nászajándékra gyűjteni / félretenni.

2020. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 24. 17:47
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Amilyen a covid helyzet, en nem szerveznek lagzit.
2020. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy most akarom.
2020. nov. 24. 18:07
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Én nem értek egyet a korábbi válaszolókkal. A mi családunkban mindenki pár hónap alatt szervezi, és kb. én vagyok az egyetlen, akinek nem 100+ fős, puccos esküvője volt. Jó helyet lehet pár hónap alatt találni, hacsak nem valami álomhelyszín/Magyarország top esküvő helyszínei listáról akarsz válogatni. Illetve az is számít, hogy mennyire vagytok rugalmasak időpont terén.
2020. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi sem akarunk puccos esküvőt és kb. csak 40 ember lenne. :)
2020. nov. 24. 20:11
 10/14 anonim ***** válasza:
1;5 órával.
2020. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!