Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fura helyzet szerintetek?Fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura helyzet szerintetek?Fél év a polgári és a templomi esküvő között?Decemberbe megházasodunk szűk körben a vírus miatt.Nagyon kevés ember tud róla.Ne foglalkozzunk más véleményével?Nem néznek ránk furán,hogy később lesz a nagy felhajtás?

Figyelt kérdés
Májusba szeretnénk tartani a lagzit,ahol a család többi tagja,barátok is ott lennének.Akkor lenne mennyaszonyi ruha,torta,buli.Most csak egy egyszerű fehér csipkés ruhába leszek.Úgy gondoltuk lenne 1 kisméretű torta,plusz vmi sültestál rendelve és itthon ennénk, koccintanánk.Ti mit szólnátok ha valaki így csinálná,és később benneteket is meghívna?30évesek vagyunk
2020. dec. 3. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jelenlegi helyzetben ez egyáltalán nem fura. Biztos nem is vagytok ezzel egyedül.
2020. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Haveromék évekkel ezelőtt így házasodtak.


Hitel miatt kellett a papír nekik, gyorsan megcsinálták a polgárit a lehető legszűkebb körben, aztán 1.5 évvel később tartottak egy nagy lagzit, volt ruha, beszéd, anyakönyvvezető, azt hiszem annyi volt a különbség, hogy azt mondta, hogy megerősítik a fogadalmukat.



Senki nem csinát ügyet belőle, mindenki jól érezte magát, nem ezen múlott

2020. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi járványhelyzetben abszolút természetes döntés.

De nekem a rokonságomban egyszer régebben is előfordult ilyen.

2020. dec. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk novemberben volt a polgári esküvőnk májusban az egyházi. Lassan 20 éve. Járvány nem vokt, csak így akartuk
2020. dec. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem mivel a jelen helyzetben nincs másra lehetőség, nem kérdés, hogy így lesz. Van, aki egyáltalán nem tart bulit, van aki hónapokkal, évekkel később. Sokan letudják a polgárit szűk körben és az egyházi szertartással kötik össze a bulit. Volt olyan az ismeretségi körben, akik 6 vagy 7 év évvel a polgári házasságkötés után, 2 éves gyerekkel tartottak katolikus templomi esküvőt felhajtással. Nincs ebben semmi furcsa. Nekünk közel egy évvel később volt az egyházi szertartás, mint a polgári házasságkötés. Ennek mondjuk más oka volt, egyik után sem volt lagzi, csak szűk körű ebéd, nekünk a lényeg az volt, hogy egy adott pap vezesse a szertartást, aki viszont messze lakik, így mindenképp külön lett volna a kettő. Valahogy akkor volt rá idő, lehetőség, mire majdnem egy év eltelt, illetve erre fel is kell készülni rendszeres találkozások formájában, ami a távolság miatt időt vett igénybe, egyeztetni kellett, ki, mikor utazik. A lényeg, hogy számos oka lehet, amiért nem egy nap van a kettő, nincs jelentősége, senkit nem érdekel és a jelenleg érvényben lévő szabályozás mást nem tesz lehetővé, tehát nincs kérdés.
2020. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem fura. A covid miatt nekünk 2 év lesz közte. Külföldi a fél család szóval bonyolult idèn terveztük de nem jött össze. Az én családomnak a templomi fontosabb és nekem is ez az igazi ezért nem mondjuk le hiába lesz 2 év. Az hogy mit szól hozzá más, nem érdekel.
2020. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi céges hitel miatt házasodtunk 2006. áprilisában, 2 tanú + szülők. (Még tesók sem).

Utána szeptemberben volt egy templomi, lagzival, 50 fő, szuper jó volt így:)

2020. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha neked így jó, akkor miért foglalkozol mások véleményével? Te boldog vagy így? A vőlegényed is így akarja? Akkor meg?

Egyébként a kérdésre válaszolva, nekem fura meg erőltetett kissé, de ha ők így boldogok, akkor csinálják így.

2020. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!