Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rossz jövőm lesz, ha elsősorba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz jövőm lesz, ha elsősorban most már inkább a felhajtás és a becsületem miatt házasodnék?

Figyelt kérdés

A párommal együtt vagyunk három éve. Két éve kérte meg a kezem, akkor még nagyon nagyon szerelmes voltam belé. Most is szeretem, de egyre inkább úgy érzem, hogy kimarad pár dolog az életemből ha fiatalon házasodok. Most már nem léphetek vissza, jövőre lesz az esküvőnk, már be van harangozva a rokonoknál és az ismerőseink körében is. A párommal is nagyon kellemes az élet, de néha Félek, hogy megbánom. De őt se akarnám nyomasztani ezekkel a gondolataimmal, mert nem ezt érdemli. És természetesen szeretnék szép esküvőt, fehér ruhában,az ilyenre mindig is vágytam.

22 l



2017. jún. 24. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Előtte azért nézd át, hogyan megy a válás menete mert hamarosan arra is sor kerül.
2017. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Így, hogy már most nem vagy biztos a házasságban, nehogy megházasodj!
2017. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Azért ne menj hozzá, hogy parádézhass fehér ruhában.


Egy enyhe bizonytalankodás belefér házasságkötés előtt, pláne fiatalon, de ha te úgy érzed, hogy kimarad az életedből valami, akkor nagyon hamar válás lesz a vége. És az a baj hogy a házasság nem játék, nem egyszerű felbontani, és minél tovább tart, annál nehezebb.


Ha nem akarod, hát nem akarod, ne fél év múlva menjetek szét azért, mert téged valaki töm szabadidőtökben...

2017. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Maxi 8 évet adok.

Fiatal vagy még,ki kellene élned magad.

Ez egy tanács és nem provokáció.

2017. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Filmeket nem szoktál nézni? Hány meg hány olyan film van, hogy már ki van tűzve az esküvő napja, nagyban mennek az előkészületek, de a nőben megváltozik valami és mélyen belül már nem is akarja ezt az egészet. A rokonságnak, barátoknak végig jópofizik, belül meg örlődik... Te is ebben a helyzetben vagy, sajnos most már sok mindent nem lehet tenni, előbb kellett volna gondolkodni.
2017. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor a rokonságé vagy a saját boldogságod a fontosabb? Inkább csámcsogjanak azon, hogy nincs esküvő, mint pár év múlva a váláson, meg, hogy bezzeg ők tudták, hogy ez lesz, mert túl fiatalon mentél férjhez!

Ráadásul mi lesz, ha már gyerek is lesz és úgy váltok?

2017. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Fölösleges házasodnotok, mivel benned a leírtak alapján nincs meg a házassági érzület a párod felé.

Nem azért nem lesz jó a házasságod, mert vágysz a "fehér ruhára" agy azért mert fiatal vagy és "ki kell élned magad", hanem azért, mert a leírás alapján önző vagy, pedig a házasság lényege, hogy a másik felé fordulok és nem minden csak az egyik félről szól.

2017. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha ilyen pipogya vagy,hogy azon fosol,"jajj,miccól a rokonság", nem tudlak sajnálni.Néha ki kell nyitni a szádat,szokj hozzá.
2017. jún. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Ha ezt a dolgot nem tudod megbeszélni a pároddal, akkor hidd el nekem, lehet nem kéne házasodjatok... Én úgy gondolom, hogy ezekről tudni kell beszélni egymással egy igazi kapcsolatban.

26 N


(szintén menyasszony, szintén hasonló érzésekkel, de ezt megbeszéltük a párommal. Nem is erőlteti senki..)

2017. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Mondd, mégis mi marad ki az életedből akkor, ha fiatalon házasodsz? De most komolyan...
2017. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!