Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Olyan esküvői helyszín, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan esküvői helyszín, ahol meg lehet rendezni egy kb. 110 fős (kb. 90-100 felnőtt, 10-15 gyerek) esküvőt úgy, hogy a helyszínen szállást is tudnak biztosítani ennyi főnek?

Figyelt kérdés

A nésznép az ország minden részéből lenne, így olyan helyre lenne szükségem, ahol vagy helyben megoldott a szállás, vagy a közelben van elég szálláslehetőség ennyi ember számára.


Ismertek ilyet esetleg?

Természetesen nézelődök én is, de hátha valaki ismer olyat, amire nem akadtam rá.


Budapest kizárva, lehetőleg Észak-Dunántúl és Duna-Tisza köze, vagy a Tiszántúl Tiszához közelebbi része lenne megfelelő.


És persze az ár sem utolsó szempont, nem egy 5 csillagos hotel szintre gondoltam:)


2020. dec. 6. 17:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Elég bizonytalan dolog 110 fős esküvőt szervezni most egy jódarabig még. Ki tudja meddig.
2020. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi a francnak házasodik? Csak egy kérdés.
2020. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2%
Biztos nő, csakis a nok akarnak hazasodni, majd váláskor megfejni szerencsetlen pasit.
2020. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%
Központi karantén kórház
2020. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Roppant humoros itt mindenki. Csak nem értem, hogy felesleges baromságokat minek kell ide írni?

1. Nem vagyok hülye, nyilván nem jövő hétre szervezek esküvőt. És igen, annyi eszem is van, hogy esetleg lebeszéljem a helyszínnel, hogy mi van akkor, ha elhúzódik a covid. De ez hagy legyen már az én gondom.

2. Mert szeretnénk. Meglepő, mi?

3. A párom kérte meg a kezem, nem én az övét, tehát nyilván ő is szeretne házasodni. A megfejést meg szerintem hagyjuk. Tudom hihetetlen, de én is dolgozom ám nő létemre, pont nem szorulok rá a párom vagyonára.


Gusztustalan ez az oldal.

Azért ha valaki értelmes is ide téved és ír valami hasznosat, az megköszönöm.

2020. dec. 6. 17:39
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Konkrét helyszínt nem tudok mondani, de zavar hogy senki nem adott konstruktív választ, ezért mégis hozzászólok:

Amikor én szerveztem az esküvőmet, voltak "esküvői helyszín kereső"-k, ahol meg lehetett adni ezeket az elvárásokat is, érdemes beütni a kifejezést googlebe.

2020. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
1%

Épp mi vagyunk az értelmesek, mert átmentünk pár váláson, hogy tudjuk ez csak a vagyonközösségr szól és a lehúzásról.

Menj a francba kérdező.

2020. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

6: Köszönöm, nézelődök.


7. Attól, hogy te szarul választottál, még nem jut mindenki erre a sorsra. Ha ráadásul nem is egy váláson mentél át, hanem "páron", az téged minősít.

2020. dec. 6. 17:49
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Kempingek, táborok közt érdemes keresgélni, ott van elég szállás, nagy konyha, szokott lenni rendezvényterem, van elég szabad tér rendezvénysátorhoz, stb.
2020. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem miért gondoljátok,hogy rosszabb a macskákkal,mint veletek.
2020. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!