Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki lenne ha az esküvőn már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne ha az esküvőn már terhes lennék?

Figyelt kérdés

Visszaszámolnak az emberek, hogy még 9 hónap sem telt el és már szül a friss feleség? Van negatív megítélése a dolgonak, hogy miért nem várták meg az esküvőt a gyerekvállalással?

Nem arra gondolok, amikor azért házasodik valaki, mert terhes, hanem már tervezzük az esküvőt, de hamarabb sikerül a baba. Így pár hetes/hónapos kismama lesz a menyasszony.



2020. dec. 27. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Szerintem ciki
Kellemetlen, de ne foglalkozz vele
Nem gáz
Senkit nem érdekel
91 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
72%

Arra fognak gondolni, hogy csak azért vesz el, mert gyereket csinált neked.


Amúgy meg kit érdekel, hogy mit gondol a másik.

2020. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy ez kérdés volt a gyerekednek inkább ne mondd majd el
2020. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
43%

Igen.


Üdv: Egy válaszoló 1925-ből.

2020. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
76%
Tojnak ra.
2020. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez ma már mindennapi dolog. Nem hiszem hogy bárki cikinek gondolná. Max nagyon vallásos családtagok.
2020. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem ciki, és le kell szarni ki mit gondol. De biztos többen fognak susorogni róla, hogy csak a gyerekért vesz el. Mondjuk ha nem mondjátok el, akkor nem fognak rájönni, hisz akár koraszülött is lehetne a gyerek, hiába számolják vissza. Viszont én ilyenben nem titkolóznék, hadd pletykáljanak ha akranak.
2020. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
55%

Nem ciki, nekem tetszene ha már ott lenne a pocakomban az esküvőn.

Viszont jó lenne szép karcsúnak is maradni a képeken, úgyhogy mondjuk a 3.hónapig lenne a legjobb :)

2020. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén? Marhára nem érdekelne ki mit mond a hátam mögött vagy előttem. Manapság már elég ritka, hogy a párok nem élnek együtt a házasság előtt, így ez is benne lehet a pakliban.


Legyetek boldogok, a napotok legyen olyan, amilyenre tervezitek, és ne foglalkozzatok a megjegyzésekkel. Az ilyen emberekkel nem is kell a kapcsolatot tartani a jövőben.

2020. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
62%

És ha valakit a gyerek miatt vesznek el, akkor mi van? 🤷‍♀️

Mi is "csak" azért házasodtunk, mert mindketten úgy gondoljuk, hogy a gyereknek házasságba érkeznie a legjobb, az együttélés rólunk szól, a házasság arról, hogy a közös gyerekeink stabil hátteret kapjanak anyagilag és érzelmileg is. Technikai kérdés csupán, hogy nem voltam az esküvőn terhes, csak közvetlenül utána.

Nem a középkorban élünk, ahol kötelező házasodni az első szex előtt, és illik szűzen férjhez menni. A többség viszont mèg mindig akkor házasodik, ha családot akar alapítani.

2020. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván olyan embereket hívsz meg a saját esküvődre, akikkel jóban vagy és nem az alapján ítélnek meg.

Viszont én biztos nem tartanék lagzit terhesen. Az elején simán benne van, hogy össze-vissza fogsz hányni, a végén meg már kényelmetlen a pocak és fáradékonyság is befigyel.

Ha lagzit akarok, várok a gyerekkel. Ha besikerül, akkor meg max valami szűk körű kaja, party nélkül.

2020. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!